Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: Mazda 2.0 147KM PROSZE O WASZA OPINE

Mazda 2.0 147KM PROSZE O WASZA OPINE 2011/03/21 22:03 #9169

  • smoczaki
  • smoczaki Avatar
WITAM
ZNALAZŁEM TAKĄ MAZDE 6 PROSZĘ O OPINIE CHŁODNYM OKIEM ZOBACZCIE CZY WARTO TO OGLĄDAC
WPISAŁEM VIN DO VIN CHECKER TYLKO NIE MOGĘ SIĘ POŁAPAĆ
LINK DO MAZDY allegro.pl/show_item.php?item=1520509931
Z GÓRY DZIĘKUJE ZA OPINIE CZY WARTO
MARIUSZ
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Mazda 2.0 147KM PROSZE O WASZA OPINE 2011/03/21 22:37 #9172

  • NoozyMan
  • NoozyMan Avatar
Auto jest sprowadzone, ma hak i nawigację z której u nas w kraju nie skorzystasz bo mazda nigdy nie zrobiła mapy na Polskę. Pytanie co to haku co było ciągane :)
Przebieg w takim układnie jest trochę podejrzliwy bo:
1. sprowadzone kombi w dieslu już budzi moje podejrzenia co do przebiegu - bo po ktoś kupił kombi i diesla i pewnie nie po to żeby auto robiło 22tys km rocznie - owszem na nasze warunki krajowe to jest realne - ale raczej nie dla auta, które jest sprowadzone
2. Hak ktoś montuje żeby coś wozić (przyczepę kempingową, pod łódkę, itp.) czyli zapewne jeździł autem i robił kilometry

Niby ma TUV i przebieg może być realny, ale to musisz zweryfikować (patrz powyższe uwagi)
Oczywiście jeśli przebieg jest prawdziwy to bym objechał całe auto miernikiem do lakieru bo w Niemczech debile nie żyją i nie sprzedają samochodów taniej na eksport bo Polacy to biedny kraj i im trzeba wszystko taniej :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Mazda 2.0 147KM PROSZE O WASZA OPINE 2011/03/22 07:15 #9184

  • smoczaki
  • smoczaki Avatar
witam dzieki za opine ale mazda jest w benzynie czy to cos zmienia
mariusz
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Mazda 2.0 147KM PROSZE O WASZA OPINE 2011/03/22 10:56 #9188

  • NoozyMan
  • NoozyMan Avatar
:) fakt - moje przeoczenie - co do różnicy to taka, że jak Niemiec kupuje diesla to robi nim przynajmniej 50km dziennie bo po to go kupił - z benzynami jest różnie, ale też małych przebiegów nie robią. Trzeba pamiętać, że Niemcy mają autostrady (takie prawdziwe) po których robi się sporo km. Po coś też zamontował hak i kupił wersję kombi - to oczywiście tylko moje spekulacje, ale brał bym to pod uwagę przy oględzinach pojazdu. Sprzedawca na pewno na czymś musi zarobić - więc jak to nie był cofnięty licznik to być może gdzieś auto było strzelone - przy oględzinach warto zweryfikować przebieg i stan blacharki.
No i cena wydaje mi się dość wysoka, ale nie wiem po ile teraz stoją M6 przed liftem, może poszukaj też jakiejś wersji po lifcie
Na fotce masz zasadniczą różnicę po której poznasz
Po lewej wersja przed liftem, po prawej wersja po lifcie w 2005r.

Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Mazda 2.0 147KM PROSZE O WASZA OPINE 2011/03/23 21:44 #9271

  • sebaa_sz
  • sebaa_sz Avatar
kolego nie kupuj mazdy 6 przed FL. One mialy problem z nadkolem z tylu. pojawiala sie rdza i to praktycznie w kazdym egzemplarzu. Co do silnika - rewelacja. Mialem w tamtym roku 6 po FL i bylem bardzo zadowolony.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport