Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: Prośba o ocenę Mercedes CLK 200 Ostrów Wielkopolski

Prośba o ocenę Mercedes CLK 200 Ostrów Wielkopolski 2010/11/04 14:50 #3299

  • kazas4
  • kazas4 Avatar
Witam,proszę o ocenę tego mercedesa,gdyż szwagier byłby zainteresowany kupnem a mamy troszkę kilometrów do Ostrowa(nie chcemy wybrać sie na darmo)!!! Jakieś spostrzeżenia ???
Z góry dziękuję za odpowiedzi

otomoto.pl/mercedes-clk-200-ksiazka-serwisowa-C15351963.html
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Prośba o ocenę Mercedes CLK 200 Ostrów Wielkopolski 2010/11/04 14:55 #3301

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
11 lat i 145 000 km ... hahaha no dobra stał na kołach przez 5 lat a poza tym jeździł nim tylko dziadek do kościoła ... ja nie wierzę w takie cuda :)

Do tego auto sprowadzone z Francji gdzie robi się bardzo dużo kilometrów nie mówiąc o tym że auta w dobrym stanie są droższe niż u nas w Polsce.
Do tego ten szyld za autem "mechanika pojazdowa" na prawdę robi dobre wrażenie :)
Ostatnio zmieniany: 2010/11/04 15:00 przez Krzysztof.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Prośba o ocenę Mercedes CLK 200 Ostrów Wielkopolski 2010/11/04 21:41 #3327

  • kazas4
  • kazas4 Avatar
Krzysztof napisał:
11 lat i 145 000 km ... hahaha no dobra stał na kołach przez 5 lat a poza tym jeździł nim tylko dziadek do kościoła ... ja nie wierzę w takie cuda :)

Do tego auto sprowadzone z Francji gdzie robi się bardzo dużo kilometrów nie mówiąc o tym że auta w dobrym stanie są droższe niż u nas w Polsce.
Do tego ten szyld za autem "mechanika pojazdowa" na prawdę robi dobre wrażenie :)

co do przebiegu to nie będę się wypowiadał bo wiadomo jak jest w Polsce(mimo zapewnień sprzedającego o oryginalności) !! Bardziej skupie się na stanie auta mimo że ze zdjęć widać że jest trochę poobijane(nie wiem czy to plus czy minus?)
Może jest ktoś z okolic,kto mógłby luknąć na to auto???
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport