Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: Mercedes E200CDI

Mercedes E200CDI 2015/03/09 10:51 #69612

  • victor31
  • victor31 Avatar
Witam. Kolega jest zainteresowany kupnem tego mercedesa olx.pl/oferta/mercedes-e-220-CID5-ID9doED.html#9fb2e70498, nr vin WDB2100071B030986 . Auto jest w bardzo dobrym stanie jak na ten rocznik.
Po próbie rozkodowania VIN-u jednak wychodzą niezgodności.Wbieramy się dzisiaj obejrzeć dokładnie ten samochód więc mam prośbę o sprawdzenie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Mercedes E200CDI 2015/03/09 11:07 #69614

  • moto-zakup
  • moto-zakup Avatar
Mam nadzieję że widzisz iż pokrywa bagażnika strasznie źle leży, podobnie jest z maską.
Dzwoń do ASO Mercedesa - nie trzeba bardzo się wysilić żeby potwierdzić autentyczność przebiegu auta. Powiedz że masz daleko i nie chcesz ściągnąć na siebie problemów - dodaj że auto ma deklarację takiego ... przebiegu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Mercedes E200CDI 2015/03/09 11:35 #69617

  • victor31
  • victor31 Avatar
Na pokrywie bagażnika widać , że są nierówne szczeliny co do maski to nie wiem, sprawdzę na miejscu. Zresztą jadę tam z miernikiem lakieru to się poogląda.A co z vinem?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Mercedes E200CDI 2015/03/09 12:05 #69619

  • moto-zakup
  • moto-zakup Avatar
Sprawdzaj śruby montażowe i wnęki z częściami do E klasy nie ma problemu i tylko desperat maluje takie auta. VIN - a co chcesz z niego wyczytać oprócz przebiegu ? Zadzwoń do ASO i zapytaj powiedzą Ci co i jak jak już mówiłem.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Mercedes E200CDI 2015/03/10 14:27 #69638

  • victor31
  • victor31 Avatar
Byłem zobaczyć ten samochód. Ogólnie kicha, a i właściciele dziwni.
Praktycznie cały malowany, no ale to w sumie prawie 16 letnie auto.Miernik wskazywał w większości miejsc 240-450 (łącznie z dachem - 430). Na słupku między drzwiami kierowcy i pasażera zaciek od dachu w dół.Drzwi pod listwami robione (co nie dziwi bo 210 szczególnie tam gniją) i szpachlowane. Miejscami widać już nowe ogniska rdzy pod lakierem (tylna klapa i dach w okolicach szyberdachu). Przedni błotnik od strony pasażera wymieniony wymieniony i tu moje zdziwienie, od strony komory silnika na błotniku wytłoczona jakaś Chińska nazwa, coś tam young, czy yang dokładnie nie pamiętam. Na liczniku przebieg ponad 500tyś ale właściciel twierdzi, że był wymieniany czy coś tam. Do silnika nie doszliśmy, bo właściciele bardzo dziwni. Nie dość, że udają że o niczym nie wiedzą to w połowie oględzin stali się co raz bardziej opryskliwi i dziwni. Gadki na temat, że szukamy problemów, że to nie nowe auto itp. Nie wiem, może myśleli, że wystawiając wysoką cenę za ten rocznik auta przyjedzie kupiec i bez obejrzenia kupi kota w worku. Reasumują za taką cenę nie polecam tego samochodu i śmię twierdzić, że nowy właściciel będzie się musiał liczyć z kosztami i to w niedługim czasie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport