Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: [OCENA] Cooper

[OCENA] Cooper 2010/09/05 19:03 #832

  • qbar
  • qbar Avatar
Witam wszystkich

otomoto.pl/mini-cooper-s-chili-automat-s...rfekt-C14965293.html

czy ktoś może mi powiedzieć coś na temat takiego auta? Importer twierdzi że to model S(na to wskazuje moc silnika), ale wydaje mi się że S-ki mają z przodu na masce nosek z wlotem powietrza. Co Wy na to?
pozdrawiam
qbar
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [OCENA] Cooper 2010/09/05 21:05 #833

  • Jantys
  • Jantys Avatar
MINI Cooper S Automatic ma 170 koni - i 16 calowe obręcze w serii (195/55 R16 87V)
Na fotce poniżej widać taki model - kolejna sprawą jest fakt że model S ma centralny podwójny wydech




ten model z ogłoszenia wygląda na zwykłego MINI Cooper CVT 90 lub 115 koni - chyba że to jest jakiś składak z kilku :)
Ostatnio zmieniany: 2010/09/05 21:05 przez Jantys.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [OCENA] Cooper 2010/09/05 21:05 #834

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
www.gruppobossoni.it z Włoch sprzedaje ten rocznik w okolicach 8600 euro a w PL ten sam rocznik od tego samego sprzedawcy we Włoszech kosztuje 7500 euro to albo miał super okazję albo auto było walone. Proponuje napisać maila na w/w stronę i może napiszą w jakim stanie wyjechało od nich to auto ??
Druga sprawa to taka że skoro to auto z Włoch to jak dla mnie jest dziwnie dziewicze, lakier jak fabryki a Włosi słyną z niedbalstwa i lekkich zadrapań parkingowych, sam mam auto z Włoch i wiem że ryski, otarcia i puknięcia parkingowe to normalne u nich :) aa. jeszcze jedno .. dziwnie jak dla mnie wyglądają pedały zupełnie jak by stały z miesiąc w wodzie .... ale mogę się mylić ...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [OCENA] Cooper 2010/09/09 14:27 #877

  • karma21
  • karma21 Avatar
to jest zwykły cooper, nie ma wlotu na masce centralnego wydechu z tyłu nawet nie ma emblematów s na tylnej klapie i przy kierunkowskazach, po prostu błąd w opisie aukcji
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport