Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: Proszę o sprawdzenie Mitsubishi L200 VIN: MMBJRK7405D016608

Proszę o sprawdzenie Mitsubishi L200 VIN: MMBJRK7405D016608 2011/05/25 09:37 #12280

  • Hudini
  • Hudini Avatar
Witam,

niestety szukam dalej, proszę o jakiekolwiek info o tym aucie:

VIN: MMBJRK7405D016608

allegro.pl/show_item.php?item=1598685785
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Proszę o sprawdzenie Mitsubishi L200 VIN: MMBJRK7405D016608 2011/05/25 20:22 #12308

  • NoozyMan
  • NoozyMan Avatar
haha :) no to teraz wiem czemu nie Isuzu :) hehe szukasz auta z pługiem

To mi się przypomina taki śmieszny tekścik :)
DOMEK W GÓRACH
12 sierpnia
Przeprowadziliśmy się do naszego nowego domu w Bieszczadach. Boże jak tu pięknie! Drzewa wokół wyglądają tak majestatycznie. Wprost nie mogę się doczekać, kiedy pokryją się śniegiem.

14 października
Bieszczady są najpiękniejszym miejscem na ziemi! Wszystkie liściezmieniły kolory - tonacje pomarańczowe i czerwone. Pojechałem na przejażdżkę po okolicy i zobaczyłem kilka jeleni. Jakie wspaniałe! Jestem pewien, że to najpiękniejsze zwierzęta na ziemi. Tutaj jest jak w raju. Boże, jak mi się tu podoba!

11 listopada
Wkrótce zaczyna się sezon polowań. Nie mogę sobie wyobrazić, jak ktoś może chcieć zabić coś tak wspaniałego, jak jeleń! Mam nadzieję, że wreszcie spadnie śnieg.

2 grudnia
Ostatniej nocy wreszcie spadł śnieg. Obudziłem się i wszystko było przykryte białą kołdrą.
Widok jak pocztówki bożonarodzeniowej! Wyszliśmy na zewnątrz, odgarnęliśmy śnieg ze schodów i odśnieżyliśmy drogę dojazdową. Zrobiliśmy sobie świetną bitwę śnieżną(wygrałem), a potem przyjechał pług śnieżny, zasypał to co odśnieżyliśmy i znowu musieliśmy odśnieżyć drogę dojazdową. Kocham Bieszczady!

12 grudnia
Zeszłej nocy znowu spadł śnieg. Jest pięknie! Pług śnieżny znowu powtórzył dowcip z drogą dojazdową. Po prostu kocham to miejsce.

19 grudnia
Kolejny śnieg spadł zeszłej nocy. Ze względu na nieprzejezdną drogę dojazdową nie dojechałem do pracy. Jestem kompletnie wykończony odśnieżaniem. Pieprzony pług śnieżny.

22 grudnia
Zeszłej nocy napadało jeszcze więcej tych białych gówien. Całe dłonie mam w pęcherzach od łopaty. Jestem przekonany, że pług śnieżny czeka tuz za rogiem, dopóki nie odśnieżę drogi dojazdowej. Skurwysyn!

25 grudnia
Wesołych Pierdolonych Świąt! Jeszcze więcej gównianego śniegu. Jak kiedyś wpadnie mi w ręce ten skurwysyn od pługu śnieżnego... przysięgam - zabiję!!
Nie rozumiem, dlaczego nie posypią drogi solą, żeby rozpuściła to gówno.

27 grudnia
Znowu to białe kurestwo spadło w nocy. Przez trzy dni nie wytknąłem nosa, z wyjątkiem odśnieżania drogi dojazdowej za każdym razem, kiedy przejechał pług. Nigdzie nie mogę dojechać. Samochód jest pogrzebany pod górą białego gówna. Meteorolog znowu
zapowiadał dwadzieścia pięć centymetrów tej nocy. Możecie sobie wyobrazić, ile to oznacza łopat pełnych śniegu?

28 grudnia
Meteorolog się mylił! Tym razem napadało osiemdziesiąt pięć centymetrów tego białego kurestwa. Teraz to nie odtaje nawet do lata! Pług śnieżny ugrzązł w zaspie a ten chuj przyszedł pożyczyć ode mnie łopatę! Powiedziałem mu, że sześć już połamałem kiedy odgarniałem to gówno z mojej drogi dojazdowej, a potem ostatnią rozpierdoliłem o jego zakuty łeb.

4 stycznia
Wreszcie wydostałem się z domu. Pojechałem do sklepu kupić coś do jedzenia i kiedy wracałem,pod samochód wpadł mi pierdolony jeleń i całkiem go rozjebał. Narobił szkód na trzy tysiące. Powinni powystrzelać te skurwysyńskie jelenie. Że też myśliwi nie
rozwalili wszystkich w sezonie!

3 maja
Zawiozłem samochód do warsztatu w mieście. Nie uwierzycie, jak zardzewiał od tej jebanej soli, którą posypują drogi...
18 maja
Przeprowadziłem się z powrotem do miasta. Nie mogę sobie wyobrazić, jak ktoś kto ma odrobinę zdrowego rozsądku może zamieszkać na jakimś zadupiu w Bieszczadach???

A poważnie co do auta to L200 to dają radę choć woły robocze to nie są. Jeśli koleś sprowadził auto dla siebie samemu to wałek raczej to nie jest, choć dziwi trochę fakt, że wystawił na licytację.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Proszę o sprawdzenie Mitsubishi L200 VIN: MMBJRK7405D016608 2011/05/25 20:35 #12311

  • Hudini
  • Hudini Avatar
Ja się wyprowadziłem z miasta na Kierpcówkę do Kościeliska pięć lat temu. Napęd na dwie osie tu jest nie dla szpanu... poprostu się przydaję.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Proszę o sprawdzenie Mitsubishi L200 VIN: MMBJRK7405D016608 2011/05/25 21:27 #12317

  • NoozyMan
  • NoozyMan Avatar
Serio wierzę :) miałem raz przygodę w Zakopanem przy wjeździe na teren skoczni (miałem tam robotę) i w aucie z przednim napędem na pełnym gazie ledwo podjechałem pod niewielkie wzniesienie na odcinku 10m :)
teraz mam 4x4 i zaj... opony zimowe - efekt jest taki że w mega śnieżyce inni stoją w zaspach i wykopują samochody, a ja naciskam gaz i jadę dalej :)

Wracając do tego L200 to mam wrażenie, że to jakaś zaorana na maksa sztuka a koleś stara się jej pozbyć bo na naprawy mu kasy szkoda :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Proszę o sprawdzenie Mitsubishi L200 VIN: MMBJRK7405D016608 2011/05/26 06:22 #12331

  • Hudini
  • Hudini Avatar
Hej,

dzięki za info, zewnętrznie to auto wygląda ślicznie.

A tak na marginesie to swego czasu jeździłem po różnych bezdrożach i jak wracałem to drogę zagrodziła mi toyotka yaris, myślałem że posikam się ze śmiechu, bo okazało się że jakiś baran powiedział im że tamtędy prowadzi skrót.
Gość uparł się że chce przejechać, jechałem trupiastym jeepem cherokie, wziąłem go na hol i ciągnąłem z kilometr, gość hamował bo się bał a ja na wstecznym go ciągnąłem.
Sam byłem zaskoczony ile mocy ma złomiasty jeep cherokie. Tam jest ze 30 stopni nachylenia a jeep jechał bez poślizgu i bez problemu.

pozdrawiam
Załączniki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Proszę o sprawdzenie Mitsubishi L200 VIN: MMBJRK7405D016608 2011/05/26 09:08 #12337

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Znajomy miał takie do póki mu nie ukradli :) żałował że kupił, drogie w utrzymaniu, pali jak smok, jakość wykończenia kiepska ... ogólnie nie polecał.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Proszę o sprawdzenie Mitsubishi L200 VIN: MMBJRK7405D016608 2011/05/26 13:51 #12346

  • NoozyMan
  • NoozyMan Avatar
A może poszukaj jakiegoś Patrola w dobrym stanie - ważne, żeby silnik był w dobrym stanie i nie miał ramy spróchniałej lub pogniecionej.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport