Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: Proszę o sprawdzenie Lancer EVO 8 VIN JA3AH86D25U016074

Proszę o sprawdzenie Lancer EVO 8 VIN JA3AH86D25U016074 2011/06/05 13:17 #12703

  • lor3ddr8d
  • lor3ddr8d Avatar
Jak w temacie, podobno przyjechał do polski jako bezwypadkowy.
Proszę o sprawdzenie VINu JA3AH86D25U016074 w systemie Carfax
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Proszę o sprawdzenie Lancer EVO 8 VIN JA3AH86D25U016074 2011/06/05 19:09 #12712

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Opis działów i gdzie kierujemy swoje prośby:

1. POMOC W SPRAWDZENIU POJAZDU - jak chcesz poprosić jednego z inspektorów o sprawdzenie auta ALE w rzeczywistości to pisz w tym dziale - otrzymasz zapewne konkretne propozycje oraz kwotę za jaką taka inspekcja może zostać przeprowadzona
2. VIN CHECK - jak chcesz zdekodować swój numer VIN to pisz tutaj - prośby TYLKO o zdekodowanie numeru VIN
3. OCENA AUTA - jak szukasz szerszych informacji o pojeździe to pisz tutaj (marka pojazdu > ocena auta). Pamiętaj, aby podać prawidłowy numer VIN oraz LINK do ogłoszenia. W jednym temacie podajemy tylko jedno auto do sprawdzenia.

Przy zapytaniach o ocenę i prośbach o sprawdzenie historii auta podajemy LINK do ogłoszenia albo informację o tym gdzie auto stoi na sprzedaż. Jeśli to już jest nabyte auto prosimy to zaznaczyć. Do teraz byłem tolerancyjny ale następne prośby bez spełnienia w/w zasad będą ignorowane i nie będą podawane dane historyczne
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Proszę o sprawdzenie Lancer EVO 8 VIN JA3AH86D25U016074 2011/06/05 19:28 #12714

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
JA3AH86D25U016074




Model Year2005
MakeMitsubishi
ModelLancer Evolution
Body Type4 Door Sedan
Trim LevelBase; MR
Engine TypeL4, 2.0L; DOHC 16V; Turbo
CountryJAPAN
Assy. PlantMizushima
Production Seq. Number016074
Drive Line TypeAWD
Restraint SystemDual Air Bag
Vehicle TypePassenger Car
Vehicle ClassMid-size Car
Fuel TypeGasoline

LITWA Nie znaleziono
CZECHY Nie znaleziono
WŁOCHY Nie znaleziono
SŁOWACJA Nie znaleziono
SŁOWENIA Nie znaleziono

AirBag Check InfoGOOD NEWS! An Airbag Deployment has not been reported to CARFAX.
Carfax Records InfoIMPORTANT! The CARFAX database contains 7 important vehicle history records on this 2005 MITSUBISHI LANCER EVOLUTION AWD that may confirm a clean history or uncover potential problems. Order the CARFAX Vehicle History Report to see all the information reported on this vehicle.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Ostatnio zmieniany: 2011/06/06 06:57 przez Krzysztof.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Proszę o sprawdzenie Lancer EVO 8 VIN JA3AH86D25U016074 2011/06/06 05:21 #12724

  • lor3ddr8d
  • lor3ddr8d Avatar
Dzięki za sprawdzenie, oto link z ogłoszenia:
moto.allegro.pl/mitsubishi-lancer-viii-evo-8-i1640327152.html

Mam jeszcze pytanie...

"2005-10-20 SCRAPPED/DESTROYED REBUILT/REBUILDABLE
2005-11-30 TITLE (Title #:05237233022)(Lien Reported) REBUILT/REBUILDABLE"

Mógłbyś to rozszyfrować bo nie wiem o co chodzi :unsure:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Proszę o sprawdzenie Lancer EVO 8 VIN JA3AH86D25U016074 2011/06/06 06:57 #12729

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Damaged Title and ProblemCheck The vehicle has sustained significant damage to the body and/or mechanical components.

Rebuilt/Rebuildable Title and ProblemCheck The vehicle was a salvaged vehicle that was refurbished with new or used parts. An affidavit of repair from the rebuilder or individual making the repairs, stating what repairs were made to the vehicle and that the vehicle is now rebuilt and road operable, may be required to obtain a rebuilt/rebuildable title. These vehicles must also pass a state safety inspection before being allowed back on the road.

Loan/Lien Vehicle Use and EventCheck A loan/lien is the legal right to take and hold or sell the vehicle of a debtor as security or payment for a debt. Normally, a vehicle will have a lien due to a loan or unpaid repair bill against the vehicle. Check with the seller to ensure that the lien has been satisfied.

Tak na szybko z translatora :)

Uszkodzone Tytuł i ProblemCheck pojazdu nastąpiły znaczące uszkodzenia auta / lub elementów mechanicznych.

Przebudowany / REBUILDABLE Tytuł i ProblemCheck został odnowiony z części nowych lub używanych. oświadczenie naprawy z Rebuilder lub osobę dokonującą naprawy, oświadczając, jakie remonty zostały wykonane do pojazdu oraz, że pojazd został przebudowany i teraz dzialaja drogowego, mogą być zobowiązani do uzyskania przebudowany / REBUILDABLE tytuł. Pojazdy te muszą przejść kontrolę bezpieczeństwa państwa przed uzyskaniem powrotem na drogę.

Kredyt / Lien pojazdu użytkowania i PostĂłw kredytu / zastawu jest prawo do podejmowania i przytrzymaj lub sprzedaży pojazdu dłużnika zabezpieczenia lub płatności za wierzytelności. Normalnie, pojazd będzie wyposażony w zastawie z powodu niezapłaconego rachunku pożyczki lub naprawy przed pojazdem. Sprawdź ze sprzedającym w celu zapewnienia, że zastaw został spełniony.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport