Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: Mitsubishi Colt 1.3 16V 2007 rok

Mitsubishi Colt 1.3 16V 2007 rok 2015/07/12 22:37 #71918

  • michal.adm
  • michal.adm Avatar
PRZEPRASZAM, taki sam watek zalozylem przed chwila w kategorii MAZDA (przez przypadek) - nie wiem jak go usunac z tamtad:/

Witam serdecznie,

To moja pierwsza wizyta w tym serwisie, dlatego na początku przede wszystkim duże dzięki dla wszystkich, którzy przyczyniają się do poszerzania świadomości wśród kupujących auta!.

Noszę się z zamiarem kupna Colt'a z 2007 roku - jest on sprowadzony z niemiec (handlarz), nie jest to oczywiście żadne luksusowe auto - jego cena to 13,500zł. Nigdy w życiu bym nie skorzystał (nie ujmując nikomu) z oferty handlarza, jednak piąta woda po kisielu, jest to rzekomo znajoma osoba, więc szanse na "wykiwanie" zawsze mniejsze;).

otomoto.pl/oferta/mitsubishi-colt-5-drzw...6tFH.html#fdb8041b27
VIN: XMCXNZ34A7F046114


Auto cenowo jak wszystkie pozostale, widziałem dzisiaj osobiście - nie ma rdzy, szyby wszystkie ten sam rocznik, biegi chodzą gładko, zawieszenie ok. Nie ma tylko oryginalnego radia? Nie wiem czemu.

Inna rzeczą jest, że zapuściłem raport z AUTODNA, który nic mi nie powiedział o historii, prócz tego, że pokazał jakieś dziwne wpisy w że w 2007 pojazd został zarejestrowany na terenie BELGI - nie wiem skąd to i do czego to przypiąć://, nic o historii serwisu, ani licznika, tylko ta Belgia:( Auto niby z niemiec, mam zdjecia niemieckiej karty pojazdu itd. Mozna podejrzewac ze ten wpis o Belgi, swiadczy o czyms zlym?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport