Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: MITSUBISHI LANCER EVO 9 VIN: JA3AH86CX6UO63135

MITSUBISHI LANCER EVO 9 VIN: JA3AH86CX6UO63135 2011/03/08 17:33 #8667

  • kuba369
  • kuba369 Avatar
MITSUBISHI LANCER EVO 9
VIN :JA3AH86CX6UO63135
Link: otomoto.pl/mitsubishi-lancer-evolution-ix-C17629314.html
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: MITSUBISHI LANCER EVO 9 VIN: JA3AH86CX6UO63135 2011/03/08 20:50 #8677

  • NoozyMan
  • NoozyMan Avatar
wybaczcie - ale w ponad 5letnim aucie tylko 29tys. km - mało możliwe moim zdaniem - ja mało jeżdżę i żeby zrobić tylko tyle to bym musiał jeździć tylko po garażu przez te pięć lat.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: MITSUBISHI LANCER EVO 9 VIN: JA3AH86CX6UO63135 2011/03/09 10:19 #8706

  • wlf
  • wlf Avatar
a moze to OSowe 29tkm :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: MITSUBISHI LANCER EVO 9 VIN: JA3AH86CX6UO63135 2011/03/09 11:45 #8713

  • sqrrally
  • sqrrally Avatar
przebieg wg mnie prawdziwy
tym nie da sie jezdzic w trasy, po miescie tez zaczyna meczyc po jakims czasie
no i to spalanie... :D

moj ziomek ma 9mr i przebieg okolo 16 tys
wiec wg mnie ten jest jak najbardziej prawdziwy
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: MITSUBISHI LANCER EVO 9 VIN: JA3AH86CX6UO63135 2011/03/09 11:57 #8715

  • NoozyMan
  • NoozyMan Avatar
Super - tylko weź pod uwagę, że to jest sprowadzone auto, a nie krajowe :)
Moje auto to też smok jak EVO - w mieście pali 14-16l benzyny 98 oktanów (taka zalecana przez producenta) - uwierz mi że przebieg 29tys. km nie na nasze warunki to raczej mało - u nas w kraju jak by taki był to jeszcze mogę uwierzyć (choć też by było ciężko)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: MITSUBISHI LANCER EVO 9 VIN: JA3AH86CX6UO63135 2011/03/09 12:53 #8722

  • sqrrally
  • sqrrally Avatar
Widze ze chyba jednak nie wiesz za wiele o Evo, a szkoda bo to fantastyczne auto, ktore daje niesamowita frajde z jazdy.
Piszesz ze Twoje auto to tez smok i pali 14-16l, wiec ja Ci odpowiem ze, tyle pali moj dupowóz tdi i uwazam go za oszczedny samochod. Evo ma takie spalanie na wolnych, gdy sie grzeje, a 30 l/100 w miescie to nawet dobrze sie nie pobawisz...
spalanie na zamarznietym jeziorze to od 90-120l /100 km !!!
Nie mozesz patrzec na wszytskie auta przez pryzmat forum i handlarzy, w Evo nie tlucze sie przebiegow bo jaki to mialoby sens? Nawet treningowka uzywana do zapoznania z trasą na rajdach ma takie przebiegi wiec dalej twierdze ze jest on bardzo prawdopodobny.

Wiekszosc miśkow w polsce pochodzi zza oceanu, bo po co przeplacac w salonie?
Jako ze dosc mocno mam stycznosc z polskimi rajdami, to wiem ile kilometrow rocznie robią takie autka :-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: MITSUBISHI LANCER EVO 9 VIN: JA3AH86CX6UO63135 2011/03/09 13:01 #8723

  • wlf
  • wlf Avatar
to widze ze seryjne evo pali wiecej niz wrc :) LOL w dodatku na luznej nawierzchni...
30l w miescie to przy chloscie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: MITSUBISHI LANCER EVO 9 VIN: JA3AH86CX6UO63135 2011/03/09 13:10 #8724

  • NoozyMan
  • NoozyMan Avatar
Tak się składa, że jeździłem EVO X kumpla który kupił je w naszym salonie - ściga się w Porsche GT3 Cup i Misiakiem jeździ na co dzień - ma ciężką nogę, ale jakoś nie słyszałem o tym żeby jego Evo paliło 90-120l/100km - takie spalanie to chyba przy ciągłej jeździe 280km/h hhaha - wybacz ale w bajki nie wierzę.
Moje auto pali 14l(bez klimy)-16l(z klimą) przy oszczędnej jeździe, ale miałem już tak że spaliłem 20l/100km, a jak jechałem autostradą to spaliłem cały bak 55l na odcinku 150km (to sobie policz).
Wracając do EVO to chcesz wierzyć w 6 letnie auta przebiegiem 30tys. km - nikt przecież nie broni, ja zanim bym kupił sprawdził bym to dokładnie w ASO i nadal twierdzę że to bardzo mały przebieg.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: MITSUBISHI LANCER EVO 9 VIN: JA3AH86CX6UO63135 2011/03/09 13:26 #8725

  • NoozyMan
  • NoozyMan Avatar
Dobra - dogrzebałem w końcu raport bo VIN był podany z błędem - przebieg JEST REALNY bo w 2008 roku auto miało 11.000 mil (czyli jakieś 17.000 km) to w dwa lata najechało 12-13tys. km to jest realne :)
Jak są konkrety to łatwiej dyskutować - :) "sqrrally" zwracam honor co do przebiegu :)
Co do spalania dalej uważam, że mocno przesadziłeś :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: MITSUBISHI LANCER EVO 9 VIN: JA3AH86CX6UO63135 2011/03/09 13:37 #8727

  • sqrrally
  • sqrrally Avatar
widocznie kolega musi byc wyjatkowo szybki w tym gt3cup skoro mu evox tak malo pali <lol> czyzby to ten mistrzunio z okolic rzeszowa? :D

jedak chyba nie wiele wiesz o sportowej jezdzie, skoro nie wierzysz w takie spalanie miska.
Podpytaj ludzi ktorzy kiedykolwiek jezdzili po szutrze lub po zamarznietym jeziorze na szwedzkim kolcu. 90 l to minimalne spalanie i nie chodzi tu o predkosci, byc moze pomyliles dyscypliny hahahahha
jako ciekawostke odnosnie evo x to moge Ci napisac ze znany zawodnik z warszawy odwiedzajac dwa tygonie temu tor na jeziorze krzywym w olsztynie ( w przygotowaniu ktorego bralem czynny udzial) spalil 120 l/100 km, elektronica pectel, podtrzymanie 2,1 bar, auto evox rs.
sti jara mniej jakies 70-80 l/100 :D
i nie polegaj na opini swojego kumpla, bo ani on szybki nie jest, ani sportowo nie jezdzi, musisz zaczac rozrozniac zapier... od wozenia dupy w wyscigach i dostawania tegiego lania

mozesz wierzyc w co tylko chcesz, mozesz nawet glosowac na kaczora, Twoja sprawa, ale nie przekonuj mnie ze misiek pali 20l bo mnie pusty smiech ogarnia, za dlugo siedze w motorsporcie zeby mi ktos takie dyrdymały opowiadal
stare e34 535i na kolcu po jeziorze pali 50l/100 , pewnie dla Ciebie i kolegi niemozliwe

co do przebiegu to ja dalej uwazam ze jest prawdziwy, zreszta u gładyszow to evo robi pewnie jako 7 auto :-)

pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: MITSUBISHI LANCER EVO 9 VIN: JA3AH86CX6UO63135 2011/03/09 13:58 #8728

  • NoozyMan
  • NoozyMan Avatar
widocznie kolega musi byc wyjatkowo szybki w tym gt3cup skoro mu evox tak malo pali <lol> czyzby to ten mistrzunio z okolic rzeszowa?
Rozczaruję Cie - jak spojrzysz na 1wsze miejsce w klasyfikacji generalnej Porshe GT3 Cup to będziesz wiedział o kim mówię.

Poza tym mówisz o jakiś ekstremalnych wyczynach samochodem na lodzie z zamarzniętym silnikiem i bóg wie czym jeszcze, a rozmawiamy o cywilnym aucie - jak by ten misiek brał udział w takich wyczynach to na pewno bym go nie kupił właśnie z racji takiego użytkowania.
Masz linka do opinii i spalania EVO napisane przez wielu ludzi którzy jeżdżą 10tką - waha się między 12l (w to trudno uwierzyć), a 40l przy maksymalnym spalaniu. Tyle to ja mam w swoim samochodzie jak mocno wdepnę lub przy jeździe 0-1.
www.autocentrum.pl/?FF=307&makeid=19&mod...to=2011&trybopinii=1
co do przebiegu to ja dalej uwazam ze jest prawdziwy, zreszta u gładyszow to evo robi pewnie jako 7 auto
Co się dalej czepiasz - napisałem że zwracam honor co do przebiegu bo sprawdziłem i też uważam, że jest realny.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: MITSUBISHI LANCER EVO 9 VIN: JA3AH86CX6UO63135 2011/03/09 17:16 #8736

  • Tomasz
  • Tomasz Avatar
Alolo panowie Peace & Blow off , bo zaraz ciśnienie was rozwali ;)

wiadomo że tego typu auta spalają 12-100L w zależności kto i gdzie jeździ,
a tan przebieg to na pewno nie po starszym dziadku , tylko po jego wnuczku i może uzyskany w drodze do kościoła czy na zakupy , tego nie wiem , ale raczej przez knieje :woohoo: i muldy

uPs. z tego co widzę to na spojlerku jest napis DUDA ,-a może to "auto bus" jednego z młodszych współwłaścicieli zakładów mięsnych , bo takowe on posiadał :) i się nim bawił :side:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport