Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Chcesz zapytać o auto z ogłoszenia? Pisz tutaj.
{getmodule 106}​​​​​​
{getmodule 161}

TEMAT: OGRMNA PROŚBA O SPRAWDZENIE VINU: NISSAN JN1AZ34E03T013175

OGRMNA PROŚBA O SPRAWDZENIE VINU: NISSAN JN1AZ34E03T013175 2011/02/17 21:59 #7805

  • Brzezina
  • Brzezina Avatar
Prosilbym o pomoc przy sprawdzeniu co sie z tym samochodem dzialo. Wiem na pewno ze jakies uszkodzenia boczne mial, ale chcialbym uzyskac blizsze informacje.

Bede wdzieczny za pomoc.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: OGRMNA PROŚBA O SPRAWDZENIE VINU: NISSAN JN1AZ34E03T013175 2011/02/17 23:12 #7809

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Zanim założysz temat przeczytaj
Ostatnimi czasy sporo osób pisze swoje prośby o sprawdzenie auta w losowo wybranych działach - łącznie z działem "Sprawy organizacyjne" co wprowadza bardzo duży nieład na forum.

Opis działów i gdzie kierujemy swoje prośby:

1. POMOC W SPRAWDZENIU POJAZDU - jak chcesz poprosić jednego z inspektorów o sprawdzenie auta ALE w rzeczywistości to pisz w tym dziale - otrzymasz zapewne konkretne propozycje oraz kwotę za jaką taka inspekcja może zostać przeprowadzona
2. VIN CHECK - jak chcesz zdekodować swój numer VIN to pisz tutaj - prośby TYLKO o zdekodowanie numeru VIN
3. OCENA AUTA - jak szukasz szerszych informacji o pojeździe to pisz tutaj (marka pojazdu > ocena auta). Pamiętaj, aby podać prawidłowy numer VIN oraz LINK do ogłoszenia.
4. OPCJA SZUKAJ - zanim coś napiszesz to przeszukaj forum, może temat był już poruszony.

Dlaczego mój post został skasowany? Odp. ponieważ nie spełniał tych mało widocznych zasad powyżej.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport