Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Chcesz zapytać o auto z ogłoszenia? Pisz tutaj.
{getmodule 108}​​​​​
{getmodule 161}

TEMAT: Opel Vectra B fl Konin

Opel Vectra B fl Konin 2011/05/11 16:14 #11444

  • Kabulster
  • Kabulster Avatar
Witam.
Ładnie proszę o ocenę tego auta

otomoto.pl/opel-vectra-xenon-welur-77-tys-km-C18714184.html

VIN : W0L0JBF1911083438

Dziękuję i pozdrawiam.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Opel Vectra B fl Konin 2011/05/12 07:17 #11490

  • merymak
  • merymak Avatar
Patrząc na zdjęcia nie znalazłem niczego co by niepokoiło, a na VB zjadłem zęby ... aczkolwiek od odcieni lakieru na Forum są dużo lepsi ode mnie ....

Zarówno zderzaki, alufelgi, jak i reszta wyposażenia są typowe, tzn. nic z nimi (przynajmniej nieudolnie) nie było kombinowane.

Silnik i wyposażenie bardzo przyzwoite. Ja bym sprawdził "w realu" (zalecam ASO - koszt jakieś 300 - 400 zł) i jeśli okazałoby się, że nie ma się czego mocno czepić kupiłbym to auto, oczywiście nie od nieznanego Francuza, ale od komisu.

A i na koniec, przebieg nieprawdopodobny ...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Opel Vectra B fl Konin 2011/05/12 08:05 #11493

  • Kabulster
  • Kabulster Avatar
Dzięki za odp. Wg General-motors samochód miał tylko jedną naprawę gwarancyjną w 2003 roku przy przebiegu 6000 km. Czyli jest szansa...

Czy ta plastikowa osłona po szerokości w komorze silnika zaraz za przednim pasem jest standardem w każdej VB? Oglądając ogłoszenia tylko na tej jednej ją zauważyłem
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Opel Vectra B fl Konin 2011/05/12 08:46 #11494

  • merymak
  • merymak Avatar
Kabulster napisał:
Czy ta plastikowa osłona po szerokości w komorze silnika zaraz za przednim pasem jest standardem w każdej VB? Oglądając ogłoszenia tylko na tej jednej ją zauważyłem

faktycznie jest to dzisiaj już rzadkość ... ale wynika to z tego, że te plastiki po prostu przeszkadzają (np. przy wymianie żarówek) i były z reguły wymontowywane ... niemniej nie jest to coś co powinno Cię niepokoić, ale wręcz przeciwnie :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport