Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Chcesz zapytać o auto z ogłoszenia? Pisz tutaj.
{getmodule 108}​​​​​
{getmodule 161}

TEMAT: Opel Vectra Turbo 175 km

Opel Vectra Turbo 175 km 2011/05/20 18:10 #12024

  • Cezary
  • Cezary Avatar
Prośba o ocenę tych dwóch autek. To są auta poleasingowe, więc pewnie uważać na przebieg, co jeszcze?
www.orbistransport.gratka.pl/ogl/12523774.html
www.orbistransport.gratka.pl/ogl/12353811.html

pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Opel Vectra Turbo 175 km 2011/05/20 20:13 #12029

  • merymak
  • merymak Avatar
nic ciekawego nie da się powiedzieć o przeszłości tych aut patrząc na zdjęcia z aukcji ... co do przebiegu to oba auta powinny mieć książki serwisowe, których treść łatwo można zweryfikować w ASO ... zresztą bez wizyty w ASO się nie obędzie (koszt około 400 zł)

moim skromnym zdaniem ciekawszą propozycja jest ta biała, jest bowiem lepiej wyposażona (np. reflektory ksenonowe (ale nie biksenonowe z doświetlaniem zakrętów), podgrzewane fotele przednie, lepsze radio)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Opel Vectra Turbo 175 km 2011/05/20 20:25 #12032

  • Cezary
  • Cezary Avatar
dzięki, kojarzysz może jak z awaryjnością tych silników? szukam po necie i na razie większość pozytywne komentarze. o spalanie nie pytam :), benzyna musi swoje spalić.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Opel Vectra Turbo 175 km 2011/05/21 07:30 #12041

  • merymak
  • merymak Avatar
z tego co wiem nie są to jakieś nadprzeciętnie awaryjne silniki ... aczkolwiek trzeba pamiętać, że turbina oraz koło dwumasowe nie są wieczne ... oba te elementy trzeba szczególnie sprawdzić przed zakupem ...

poza tym, właśnie ze względu na te dwa podzespoły awaryjność jest ściśle uzależnioną od tego czy kierowca umie jeździć takim samochodem ...

i ostatnia rzecz, opel stosunkowo mało sprzedał VC z tym silnikiem stąd też uboga wiedza o nim ... cieszy, że Insygnie stosunkowo często są z nim kupowane ... samo zaś montowanie tej jednostki do Insygni oznacza, że silnik ten w VC się sprawdził :)
Ostatnio zmieniany: 2011/05/21 07:31 przez merymak.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Opel Vectra Turbo 175 km 2011/05/21 09:01 #12043

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Blisko mnie ale godziny otwarcia mi nie pasują więc nie dam rady ich zobaczyć :(

Blisko masz Carserwis (3-4km) więc warto się umówić na sprawdzenie w razie jak byś chciał któryś kupić. Ja tam kupiłem KIA i jeśli chodzi o obsługę to pełna profeska i wydaje mi się że nie powinni ściemniać. Przy okazji zobacz co mają w carserwisie na placu bo trafiają się fajne okazje, często ludzie zostawiają auta kupując nowe w salonie i można trafić fajne okazje.

Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Opel Vectra Turbo 175 km 2011/05/21 12:30 #12058

  • Cezary
  • Cezary Avatar
thx, byłem dzisiaj, z zewnątrz widziałem, nie wiem tylko czy już nie jest sprzedany, bo karteczki z opisem leżały w środku w taki sposób, żeby nie było widać :) a w sobotę jest tylko stróż, ale może połazić po placu i pooglądać. Niestety godziny otwarcia takie, że musiałbym wziąć urlop. Na nalepkach Dixi Car, więc jak coś też chyba można sprawdzić u źródła. spróbuję się zdzwonić w poniedziałek.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport