Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Chcesz zapytać o auto z ogłoszenia? Pisz tutaj.
{getmodule 108}​​​​​
{getmodule 161}

TEMAT: [POMOC][Płock]Opel Astra GTC, prośba o ocenę auta.

[POMOC][Płock]Opel Astra GTC, prośba o ocenę auta. 2011/11/10 09:26 #18522

  • Krzy
  • Krzy Avatar
Witam, proszę o pomoc przy ocenie Astry i sprzedającego.

Tapicerka widać, że nie jest stan idealny - plamy itd, ale czy coś poza tym widać ze zdjęć?
Auto z Belgii.

Czytałem o czarodzieju z Płocka, może ktoś się wypowie coś na ten temat, bo nie widziałem jego zdjęć.
Ostatnio zmieniany: 2011/11/10 09:27 przez Krzy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [POMOC][Płock]Opel Astra GTC, prośba o ocenę auta. 2011/11/10 13:09 #18529

  • kobe24la
  • kobe24la Avatar
Przede wszystkim cena za niska jak na ten rocznik. Klapka od wlewu paliwa w innym odcieniu (mogła byś jakaś naprawa blacharsko-lakiernicza). Z przodu troszkę spasowanie maski mi się nie podoba. Polecam obejrzeć lakier pod lusterkami i tylną listwę chromowaną pod kątem rdzy. Niestety jest to fabryczna wada Astr H i może tam pojawić się ruda. Zerknij też na książkę serwisową, czy wbijane są przeglądy karoserii i czy robione były zgodnie z zaleceniem książki, jeżeli będzie coś nie tak, to w razie jakiś kwiatków na blachach (wiem to po sobie, bo sam mam Astre H i rdzewieje na potęgę) nie uznają ci gwarancji i będziesz musiał robić wszystko na własny koszt. Wiem też, że Opel ma międzynarodową bazę, w której jest cała historia napraw auta. Warto przedzwonić do centrali i zapytać, może podadzą ci więcej informacji.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport