Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Chcesz zapytać o auto z ogłoszenia? Pisz tutaj.
{getmodule 108}​​​​​
{getmodule 161}

TEMAT: Opel Signum 2 sztuki do oceny

Opel Signum 2 sztuki do oceny 2012/03/01 20:54 #22966

  • hunterek
  • hunterek Avatar
Witam,

W sobotę mam zamiar jechać do poznania.

Znalazłem 2 sztuki, jeśli moglibyście zobaczyć je byłbym wdzięczny.

1. Sztuka od handlarza/komisu
motoallegro.pl/opel-signum-1-9-cdti-150-...jny-i2178427781.html
podobno samochod w rozliczeniu, niby wszystko ok, przebieg moze byc podejrzany, nie wiem jak reszta.

2. Sztuka od osoby prywatnej
otomoto.pl/opel-signum-2-2-dti-zarejstrowany-C23044115.html
ten jest z polski, nie byl sprowadzany, starszy pan nim jezdzi od dluzszego czasu.

Z gory dziekuje za zainteresowanie tematem. Jesli ktos w poznaniu moglbym je zobaczyc lub w sobote byc dostepny to z kompem i miernikem za odpowiednie $$$ to prosze o namiary.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Opel Signum 2 sztuki do oceny 2012/03/02 07:41 #22977

  • krzysieksel1969
  • krzysieksel1969 Avatar
Pierwszego nawet bym nie ogladał dlatego bo:-handlarz-auto w rozliczeniue/pewenie bierze co ktos odda z doplata/ -sprowadzony to byloby zbyt piekne zeby przez 9 lat ktos w niemczech najezdzil tylko tyle -mozesz na poczatek pprosci o zdjecia wpisow w ks.serwiosowej jezeli chcesz ciagnac temat ,1-wlasciciel tak ale tutaj uwierz byłem kilka razy w niemczech po auta niemiec nigdy w zyciu nie sprzeda dobrego samochodu taniej niz chodza wrecz przeciwnie bedzie chcial jeszcze wiecej pozniej odda go to komisu ale niemieckiego i tam bedziesz mogl kupic takie auto z gwarancja na jakis czas ale cena powala nakolana-taniej kupisz w Polsce faktycznie od 1 wlasciciela
Ja jak zawsze kupowałem auta z rynku wtórnego chcialem ,zeby bylo zarejestrowane jak najdluzej na wlasciciela bo jest szansa .że dbał o samochod naprawy były robione na bieżaco. Na plus tu mamy:
1.pewne pochodzenie-salon Polska ,
2.3-lata jeden wlasciciele oczywiscie
o ile to prawda :)
Zadzwon do tego starszego Pana popytaj o kompletna dokumentacje powinna sie moze znalezc f-k z salonu na zakup auta i niech wysle zdjecia ksiazki serwisowej z ostanich kilku przegladow moze ktos bedzie w stanie to sprawdzic.Jak masz daleko zlec platna inspekcje i po sprawie.Po tym wszystkim zabierzgo na sciezke diagnostyczna na stacji kontroli samochodow /to nie jest wielki koszt/ i juz wtedy mozna spokojnie kupowac:)i negocjowac
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport