Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Chcesz zapytać o auto z ogłoszenia? Pisz tutaj.
{getmodule 108}​​​​​
{getmodule 161}

TEMAT: OCENA OPEL CORSA C 2006r

OCENA OPEL CORSA C 2006r 2012/08/21 10:10 #28995

  • Kleszczu1990
  • Kleszczu1990 Avatar
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: OCENA OPEL CORSA C 2006r 2012/08/21 19:26 #29016

  • AutoRaport
  • AutoRaport Avatar
  • Offline
z tego co widzę to szukasz samochodu kierując się wytycznymi - ROCZNIK, CENA, PRZEBIEG - w ten sposób zawsze będą Ci wyskakiwały auta sprowadzone z niewiadomą przeszłością. Historyjka sprzedawcy tej Corsy jest tak oklepana jak amen w pacierzu. Przebieg auta wychodzi 14-15tys rocznie - pięknie jak na nasze warunki, ale to auto z Niemiec. Jeśli faktycznie przebieg jest prawdziwy to szukał bym napraw blacharskich lub czegoś co świadczyło by o zalaniu pojazdu :) Sorki, że piszę tak ogólnikowo nie odnosząc się do auta o które pytasz, ale uważam, że powinieneś trochę zmienić schemat szukania :) najlepiej wziąć krajowe (kupione w salonie PL), najlepiej z książką serwisową i zapewne z większym przebiegiem takie auto będzie, choć da się krajowe trafić z małym, udokumentowanym i potwierdzonym przez ASO przebiegiem. Ja osobiście sprowadzonego auta od handlarza bym w życiu nie kupił.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: OCENA OPEL CORSA C 2006r 2012/08/21 19:58 #29027

  • bmw glogow
  • bmw glogow Avatar
A ja bym tu kolegi nie słuchał, jeśli chodzi o przebieg to może byc autentyczny w niemczech generalnie benzyniaki mają o wiele niższe przebiegi , druga sprawa że z tym od pierwszego włascicela to pewnie kit bo tam tak zazwyczaj sprzedaz nie wygląda , ja kupiłem od handlarza dla żony audi a 4 b7 1,6 2006 z oryginalnym przebiegiem 63 tys km , byłem osbiście sprawdzac w serwsisie do tego dał mi zdjecia co robił przy aucie (było z dwóch stron obrysowane) i jak do tej pory jestem zadowolony , ja bym tego auta nie skreślał na początek vin podac na forum ( przebieg opla pewnie ktoś odczyta ) jesli zgadza podjechac zmierzyc czujnikem czy nie ma tony kitu a następnie jakas mała wizyta w serwise , pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: OCENA OPEL CORSA C 2006r 2012/08/22 07:28 #29043

  • Kleszczu1990
  • Kleszczu1990 Avatar
zdania są podzielone jak zawsze ale i jedna i druga osoba ma coś racji...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport