Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Chcesz zapytać o auto z ogłoszenia? Pisz tutaj.
{getmodule 108}​​​​​
{getmodule 161}

TEMAT: Astra Bertone - co sadzicie?

Astra Bertone - co sadzicie? 2010/06/18 23:40 #34

  • Adrian
  • Adrian Avatar
Witam, Chcialem zapytac Was o zdanie. Czy uwazacie, ze to auto jest naprawde bezwypadkowe. W nd mam jechac i je obejzec z nastawienem na kupno. Prosze o opdpowiedzi.

Oto link do aukcji:
ASTRA BERTONE

Dziekuje, pozdrawiam. Adrian.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Astra Bertone - co sadzicie? 2010/06/19 13:04 #36

  • Jantys
  • Jantys Avatar
Bez oględzin i wglądu w historię pojazdu trudno powiedzieć czy faktycznie jest bezwypadkowe. Ja osobiście bym zobaczył to auto - wygląda na zacne, ALE do czasu kiedy miało jednego właściciela i było serwisowane, co było w momencie sprzedaży (?) tego dowiesz się jak je zobaczysz.
Zwróć szczególną uwagę na grubość lakieru (jak gdziekolwiek będzie szpachla to już będziesz wiedział, że coś może być nie tak jak mówi sprzedawca), a później sprawdzaj sukcesywnie: czy śruby na elementach blacharskich mają lakierek na sobie i nie były kręcone, wygłuszenia czy są całe, szpilki na których wisi silnik czy nie pokrzywione, w środku czy wszystko działa, czy motorek równo pracuje, itd. :)
Widzę że tu na forum jest mała ściąga na co patrzeć - TUTAJ
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Astra Bertone - co sadzicie? 2010/06/20 09:54 #45

  • Adrian
  • Adrian Avatar
Okk : ) Dzieki za odpowiedz. Po 12 wyjezdzam to auto zobaczyc. Jak to wyglada w rzeczywistosci napisze :) Pozdrawiam.





No i tak sie stało, ze auto bylo bezwypadkowe i stalem sie jego wlascicielem :) mam nadzieje, ze bede zadowolony z auta. Pozdrawiam :)
Ostatnio zmieniany: 2010/06/22 22:11 przez Adrian.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport