Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Chcesz zapytać o auto z ogłoszenia? Pisz tutaj.
{getmodule 108}​​​​​
{getmodule 161}

TEMAT: Prośba o ocenę auta Opel Signum 2.2 automat

Prośba o ocenę auta Opel Signum 2.2 automat 2018/03/04 21:10 #82891

  • Kerrick
  • Kerrick Avatar
Panowie, zwracam się z gorącą prośbą. Jeździłem od kilku lat Vectrą B 1.8 i byłem cholernie zadowolony z tego auta. Ponieważ muszę już samochód zmienić padło hasło, po co zmieniać markę, z której jestem zadowolony.
Próbowałem dopasować się do Vectry C, ale musicie wiedzieć, że jestem dość wielkim facetem, wzrostem i w szerokości. Vectra B była OK także w trasie po maksymalnym podniesieniu kierownicy i odsunięciu fotela.

Vectra C okazała się niewypałem, Niemcy chyba zmniejszyli wymagania ergonomii dla tej wersji. Po załamce jaką przeszedłem, ktoś doradził Signuma, że to taka Vectra C+. Faktycznie z rozmiarów wychodzi i ze zdjęć wychodzi, że będzie dobry.
W Signumach jestem zielony, a auto muszę kupić w miarę szybko (wiem, że pośpiech to zły doradca, ale tak wyszło). Już trzeci dzień szukam, czytam, przeglądam i efekt to burza w mózgu po różnych sprzecznych informacjach i poradach, szczególnie o handlarzach i sprowadzonych autach.

Znalazłem jeden wóz blisko mnie, jutro będę miał numer VIN i będę go kontrolował, chcę też umówić się na wizytę z wozem w ASO Opla w Siedlcach, ale proszę was o opinię i ewentualne porady odnośnie konkretnego auta i tego na co patrzeć przy oglądaniu. Może znacie tego handlarza i coś o nim możecie napisać. Czy warto jechać kilkadziesiąt kilosów by oglądać.



https://www.otomoto....html#d1d30d26ee



Z góry bardzo dziękuję. :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Prośba o ocenę auta Opel Signum 2.2 automat 2018/03/04 21:13 #82892

  • Kerrick
  • Kerrick Avatar
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Prośba o ocenę auta Opel Signum 2.2 automat 2018/03/05 10:03 #82895

  • Wojtek69
  • Wojtek69 Avatar
Załatw VIN i bez problemu można zweryfikować przebieg na ostatnim przeglądzie technicznym w Belgii przez autobazę.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport