Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Chcesz zapytać o auto z ogłoszenia? Pisz tutaj.
{getmodule 108}​​​​​
{getmodule 161}

TEMAT: Opel Astra Bertone VIN W0L0TGF071B009675

Opel Astra Bertone VIN W0L0TGF071B009675 2019/12/04 22:08 #88724

  • Paweł
  • Paweł Avatar
Witam chciałbym się dowiedzieć jak zweryfikować auto sprowadzone ze Szwajcarii. Serwis ASO nie posiada żadnych danych, bo ten kraj nie jest w UE. Zakup raportu w internecie też nie zadziałał, bo jedyne informacje jakie uzyskałem to model, wersja silnika, i wyposażenie. Kompletny brak danych o wypadkowości, bądź przebiegu auta. Po prostu zero historii. Wiadomo sprzedający zachwala auto i jego stan. Faktem jest, że to nie jego pierwsza "bertona" jaką widzę na ogłoszeniu i schodzą mu te samochody. Sam mi przyznał, że ma swoje "źródło" i człowieka w Szwajcarii i nigdy nie miał problemu ze sprzedażą tego modelu, schodzą praktycznie od ręki. Oto link do ogłoszenia może ktoś zna jakiś sposób www.otomoto.pl/oferta/opel-astra-bertone...serwis-ID6CHhfK.html
Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam.
Ostatnio zmieniany: 2019/12/05 00:16 przez .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Opel Astra Bertone VIN W0L0TGF071B009675 2019/12/05 00:20 #88725

  •  Avatar
Produkcja 30.11.2000r.
Pierwsze tablice: AG145370
Nie ma dostępu do danych z ubezpieczalni CH.
Natomiast bzdura, że w ASO Opla nie ma dostępu do historii ze Szwajcarii.
Tutaj "był regularnie serwisowany w ASO" kończy się według książki na zdjęciu w 2011r. i nie był zrobiony w autoryzowanym serwisie.
Reszta przekoloryzowanych radomskich ogłoszeń w tym przypadku do weryfikacji na miejscu.
Tu widać jego opisy kopiuj/wklej: archiwum.allegro.pl/oferta/bmw-530i-231k...non-i6841853354.html
Jak nie ma nic do ukrycia niech pokazuje fotki z aukcji, na której ją kupił.
Z tym prześwitem przedniego zderzaka nie nadaje się do codziennej eksploatacji po naszych drogach.
Ostatnio zmieniany: 2019/12/05 00:35 przez .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Opel Astra Bertone VIN W0L0TGF071B009675 2019/12/05 09:21 #88726

  • Paweł
  • Paweł Avatar
Wczoraj byłem w ASO opla i chciałem wykupić za 50 zł usługę sprawdzenia historii auta. Po wpisaniu numeru VIN Pan właśnie mnie poinformował, że nie mają dostępu do szwajcarskiej bazy danych, bo ten kraj nie jest w UE. Dzisiaj dalej będę próbował jakoś zweryfikować samochód. Kolejna sprawa sprzedający zapewnia, że samochodem można wracać normalnie na kołach, a ja doszukalem się informacji, że to niemożliwe i tablice na których stoi auto na pewno są podrobione i jazda na nich jest nielegalna. Ponoć w Szwajcarii samochód musiał zostać wyrejestrowany i tablice musiały być zdane. Mógłbyś się też do tego odnieść? Niby można wykupić tablice eksportowe ale one wyglądają inaczej niż te na których auto stoi.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Opel Astra Bertone VIN W0L0TGF071B009675 2019/12/05 11:09 #88727

  •  Avatar
To, że ta 19 letnia Astra nie ma historii w ASO nie ma żadnego związku z jej krajem pochodzenia.
Oczywiście, że nie można legalnie wracać na kołach.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport