Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Chcesz zapytać o auto z ogłoszenia? Pisz tutaj.
{getmodule 108}​​​​​
{getmodule 161}

TEMAT: prosze o ocene tych samochodow

prosze o ocene tych samochodow 2011/01/28 12:00 #6668

  • BadBoy_Kce
  • BadBoy_Kce Avatar
Witam
niestety nie mam nr vin ale proszę choć na podstawie zdjęć wysunąć jakieś wnioski być moze ktoś już je gdzies widział.

otomoto.pl/opel-astra-2-0-190-km-bertone-skory-C17021575.html

moto.allegro.pl/peugeot-406-coupe-3-0-6v...zja-i1418586858.html

otomoto.pl/opel-astra-opc-coupe-193ps-C17176916.html

pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: prosze o ocene tych samochodow 2011/01/28 13:50 #6672

  • NoozyMan
  • NoozyMan Avatar
1. Astra - coś mi nie pasuje z tą książką serwisową, głowę dam sobie obciąć, że już widziałem kilka samochodów z tak pięknie równo występlowaną książką pieczątkami TOP CAR

2. Peugeot - miałem dokładnie taką tylko czerwoną - auto pięknie się prowadzi - przebieg 11500 (jest nierealny) 115.000 km również jest nierealny. Auto nie ma 220km - może mieć co najwyżej 194 lub 207 KM (ale to 1999 rok więc obstawiam 194KM). skóra w modelu 3.0l to prawie standard więc to nie rzadkość. Jak byś się decydował to sprawdź KONIECZNIE - stan amortyzatorów - fabrycznie są montowane z elektroniczną regulacją twardości a koszt zakupu nowego to 2300zł (używanego nie kupisz, chyba że zużyty, a regenerować się nie da podobno) - na pierwszy rzut oka widać czy są fabryczne czy nie bo na konsoli po środku jest guzik SPORT - jak dioda pulsuje to znaczy że są niefabryczne amorki. Jak ma fabryczne a na diagnostyce wyjdzie skuteczność na poziomi 60-70% to ja bym odpuścił ten samochód. Co jeszcze. Zmieniarki CD padają szybko (te philipsa najbardziej, ale to dokupisz) elektryczne szyby i składane lusterka potrafią się zacinać bo styki prędko śniedzieją. Auto pali przy takim motorze i przy szybkiej jeździe na autostradzie około 12l, przy ekonomicznej jeździe w trasie zejdziesz nawet do 8,5l na 100km. Byłem w szoku ze spalaniem :)

3. Astara - nie mam zdania co do wyglądu, ale znowu przebieg dla mnie bardzo mało realny - fotel kierowcy - zapewne biały welur jest bardzo wytarty - choć to może tylko fotka tak wygląda
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: prosze o ocene tych samochodow 2011/01/28 17:24 #6686

  • Denik
  • Denik Avatar
Co do Peugeota, silniki 3.0 były łakome na paliwo, drogi rozrząd, padały cewki (były modele z jedną dwoma lub 6 cewkami) oraz wariator faz rozrządu, wymiana uszczelki pod głowicą zwłaszcza tylnej. Poza tym sam serwis w 3.0 jest dużo droższy bo silnik jest "kłopotliwy" w naprawach - brak dostępu do niektórych elementów, jednak patrząc obiektywnie to eksploatacja 3.0 nie jest przeraźliwie droga - warunek to kupno egzemplarza nie zajeżdżonego.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport