Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Chcesz zapytać o auto z ogłoszenia? Pisz tutaj.
{getmodule 108}​​​​​
{getmodule 161}

TEMAT: [OCENA] 2000 Opel Corsa 1.2

[OCENA] 2000 Opel Corsa 1.2 2011/03/13 14:27 #8896

  • Fafikdog
  • Fafikdog Avatar
Witam!

Proszę o ocenę TEGO AUTKA.
Wszelkie (konstruktywne) uwagi mile widziane.
Ostatnio zmieniany: 2011/03/13 14:28 przez Fafikdog.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [OCENA] 2000 Opel Corsa 1.2 2011/03/13 17:58 #8901

  • kobe24la
  • kobe24la Avatar
Przede wszystkim przebieg 112 tyś km traktował bym z przymrużeniem oka, ja stawiam na ok 180 tyś km, lub więcej. W takie bajki, jak ta, że żona jeździła nim tylko do pracy bym nie wierzył.
Zwróciłbym też uwagę na tylny zderzak, czy nie był wymieniony (bądź coś z tyłem nie było robione), bo sam zderzak wygląda na dość nowy, a listwy nad błotnikami, już są wypłowiałe od starości. Może się mylę, ale warto zerknąć przy oględzinach.

Poza tym, jak na Corse, to autko zacnie wyposażone. Ciekawe tylko jak mocno jest ten błotnik zarysowanyny.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [OCENA] 2000 Opel Corsa 1.2 2011/03/13 22:32 #8909

  • merymak
  • merymak Avatar
kobe24la napisał:
Zwróciłbym też uwagę na tylny zderzak, czy nie był wymieniony (bądź coś z tyłem nie było robione), bo sam zderzak wygląda na dość nowy, a listwy nad błotnikami, już są wypłowiałe od starości.

Każdy kto miał do czynienia z tym modelem wie, że to normalne, że listwy nad błotnikami płowieją. Taka ich uroda. Dla odmiany zderzaki i chlapacze w tym modelu sie nie starzeją.
Reasumując, mnie to nie dziwi i co więccej, uważam to za coś normalnego w Corskie B.
kobe24la napisał:
Ciekawe tylko jak mocno jest ten błotnik zarysowanyny.

To akurat widać na zdjęciu. Obtarcie faktycznie nie wygląda na groźne, choć trzeba by sprawdzić czy zdarty jest jedynie lakier ...

Generalnie, samochód bardzo dobrze wyposażony, dobrze prezentujący się na zdjęciach, myślę, że wart oględzin. W czasie tych ostatnich skoncentrowałbym swą uwagę na tym, czy Corsa nie rdzewieje - ranty drzwi, klapa i maska.
Ostatnio zmieniany: 2011/03/13 22:34 przez merymak.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport