Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: [OCENA] Proszę o ocenę Peugeot 306 1.4 Champion Bezwypadko klima

[OCENA] Proszę o ocenę Peugeot 306 1.4 Champion Bezwypadko klima 2011/12/11 16:35 #19634

  • pashok
  • pashok Avatar
Witam.
Planuje zakup pierwszego samochodu i nie chcę utopić pieniędzy. Co sądzicie ?

otomoto.pl/peugeot-306-1-4-champion-bezw...klima-C20362042.html

Pozdrawiam.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [OCENA] Proszę o ocenę Peugeot 306 1.4 Champion Bezwypadko klima 2011/12/13 13:11 #19705

  • AutoRaport
  • AutoRaport Avatar
  • Offline
auto pochodzi z Niemiec, ma powyżej 10 lat i przebieg poniżej 100tys. km na tym forum to są prawdziwe "okazje" bo takich aut nie ma. Wyjątkiem była ostatnio Honda, która faktycznie okazała się perełką, ale takich jest może z 1% we wszystkich ogłoszeniach w skali roku i długo nie stoją do sprzedania.
Moja rada jest taka, aby sprawdzić auto w ASO - przebieg, blacha, mechanika, komputer, zawieszenie. Jeśli auto faktycznie ma poniżej tych 100tys. km to zapewne była bita, jeśli nie była bita to na 99% był cofnięty licznik. Na koniec zostaje ten 1% aut które faktycznie są warte uwagi. Dlatego najlepiej zrobisz jak umówisz się na oględziny auto w ASO i tam niech je prześwietlą (lub zamiast ASO jakiś dobry warsztat samochodowy).
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [OCENA] Proszę o ocenę Peugeot 306 1.4 Champion Bezwypadko klima 2011/12/13 15:28 #19713

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
pashok napisał:
Witam.
Planuje zakup pierwszego samochodu i nie chcę utopić pieniędzy. Co sądzicie ?

otomoto.pl/peugeot-306-1-4-champion-bezw...klima-C20362042.html

Pozdrawiam.

Do bezwypadkowości może mu to trochę brakować odcienie przodu i pasa tylniego są baaardzo średnie.
Z ASO może czekaj, bo Cię skasują 10% wartosci a to nie o to chodzi. Spróbuj podjechać z kimś znającym się na blacharce i popatrzcie najpierw co było robione. Dopiero potem myśl co dalej.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport