Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: Peugeot 5008 prośba o ocenę VF30ERHHAAS269415

Peugeot 5008 prośba o ocenę 2018/09/03 20:43 #84140

  • Agnieszka1979
  • Agnieszka1979 Avatar
Dziękuję bardzo za sprawdzenie.

Mam kolejny Peugeot 5008, ale niestety posiadam na razie tylko VIN, nie zostało jeszcze wystawione na sprzedaż ( podobno w czyszczeniu).
VIN VF30ERHHAAS269415, na tyle co mogłam to sprawdziłam, że nie jest bezwypadkowe - tyle że bez szczegółów jak duża szkoda była i który element.
Jeśli mogłabym prosić o sprawdzenie szczegółów i stanu licznika będę wdzięczna, bo kręcenie sprzedawców / importerów poraża mnie...
A tak w ogóle gdzie i w jaki sposób szukać danych o przebiegu? Istnieje tak możliwość?
Z góry dziękuję i pozdrawiam
Agnieszka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Peugeot 5008 prośba o ocenę 2018/09/04 08:16 #84141

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Agnieszka1979 napisał:
A tak w ogóle gdzie i w jaki sposób szukać danych o przebiegu? Istnieje tak możliwość?
Z góry dziękuję i pozdrawiam
Agnieszka

Witam,

Ja szukam na takich stronach jak www.autobaza.pl czy www.automo.pl tylko że to są strony płatne, za darmo niestety nikt nie udostępnia tak łatwo takich danych, można u nasz zapytać ale nie zawsze ktoś ma jakieś informacje na dany temat. Czasami warto wydać te 20 czy 50 zł niż jechać np. 500km żeby zobaczyć auto i się rozczarować.
Ja niestety nic nie znalazłem na temat tego auta..

ps. Zapytania o każde każde auto piszemy w osobnych tematach podając VIN oraz link do ogłoszenia, takie są zasady forum.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport