Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: Peugeot 106 ocena

Peugeot 106 ocena 2011/02/01 01:40 #6839

  • aleksander1
  • aleksander1 Avatar
Witam!
Chcę kupić sobie mały tani samochód. Czas użytkowania oceniam na ok. 2-3 lata. Chyba zdecyduję się na Peugeot 106, ze względu na 'ponoć' niezawodny silnik, niskie spalanie i ocynkowane fabrycznie blachy. Piszę 'ponoć, bo opieram się tylko na opiniach z internetu, które nota bene są dość pozytywne jeżeli chodzi o 106. Dobry wybór czy szukać coś innego?

Z otomoto podoba mi się ten: otomoto.pl/peugeot-106-C17226697.html
Nie wiem czy to perspektywa zdjęcia czy maska jest źle dopasowana. brakuje chyba też kratki na grillu. Wiem, że takie małe samochody jest ciężko dobrze poskładać po nawet małej stłuczce i jeżeli nawet blachy nie pasują to nie musi to być coś tragicznego.
Proszę o opinie!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Peugeot 106 ocena 2011/02/01 09:19 #6840

  • krzysieksel1969
  • krzysieksel1969 Avatar
jak nie bity to 14 letni samochod nie bedzie rdzewiec jak jest w ocynku tylko znajdz taki!!!przebieg jak na diesla rewelacja ,wogole oferta sam miód i bezwypadkowy ale w tych pieniadzach co tu wymagać,
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Peugeot 106 ocena 2011/02/01 09:42 #6841

  • AdamM71
  • AdamM71 Avatar
Jeśli auto jest nie bite i nie było rozbierane przez stodolarza to spasowanie elementów nadwozia będą równe, szczeliny i narożniki będą się wszędzie zgadzać nawet w 20sto letnim aucie.
Wielkość samochodu nie ma nic do tego.
Co do takich napraw to im większe auto i więcej elementów to tym trudniej wszystko zestawić w jedną równą linię jeśli auto jest źle zrobione.
W tym ogłoszeniu koleś podaje że nie bite to powinieneś się tego trzymać. W razie czego masz podstawy do ewentualnych roszczeń.
Trochę wysoka cena jak za takie pudełko, ale to już nie moja sprawa.;)

Tu bywamy:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport