Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: Peugeot 407 2.0 HDI... Paczków...

Peugeot 407 2.0 HDI... Paczków... 2011/03/03 14:52 #8430

  • wozny22
  • wozny22 Avatar
Witam. Chciałem żebyście ocenili Peugeota 407 z Paczkowa, bo się trochę naczytałem o komisach w Paczkowie... A niestety mam 200 km do Paczkowa i nie mam ochoty jechać w ciemno i tracić pieniądze :(...
otomoto.pl/peugeot-407-banan-skora-mega-ful-C17739788.html
Z góry dziękuję pozdrawiam Rafał.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Peugeot 407 2.0 HDI... Paczków... 2011/03/03 15:15 #8431

  • NoozyMan
  • NoozyMan Avatar
Auto wygląda na mocno wypolerowane na handel - przebieg jak na diesla i to sprowadzonego jak zwykle będzie budził ogromne wątpliwości.
To jest jednostka 2.0 HDI 140KM - tak przypuszczam - to bardzo dobre i dynamiczne silniki, a co ważniejsze stosunkowo mało palące :) Niestety to Peugeot (czytaj Francuz) i różnie z nimi bywa - motor przeżyje na pewno większość podzespołów elektronicznych, które we francuzach nie są mocną stroną i często zawodzą - trochę wilgoci, auto będzie stało o kilka dni za długo bez odpalania i już mamy zajęcie dla serwisu, który jest dość drogi (jak każdy inny).
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Peugeot 407 2.0 HDI... Paczków... 2011/03/03 15:19 #8432

  • wozny22
  • wozny22 Avatar
No ja posiadam teraz 307 i powiem, ze mam go 3 lata i jak by mial 4 drzwi, a nie 2 to bym go nie sprzedal :(. No ale niestety potrzebuje 4 drzwiowe autko. Padlo na Peugeota bo jestem bardzo zadowolony :)... A tutaj na forum nie ma kogos z okolic Paczkowa ??, zeby tylko podjechal zobaczyc jak to auto wyglada. Nic wiecej :). Pozdrawiam.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Peugeot 407 2.0 HDI... Paczków... 2011/03/03 21:40 #8444

  • ziemekb
  • ziemekb Avatar
Wieść gminna niesie raczej że w Paczkowie ładne to są mury obronne, a jeśli chodzi o auta to takie małe lokalne jakby Gniezno. W każdym możliwym sensie. Ale na temat tego konkretnego komisu nic nie wiem.
Rozkodowałeś sobie VIN tej sztuki?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Peugeot 407 2.0 HDI... Paczków... 2011/03/04 14:42 #8484

  • wozny22
  • wozny22 Avatar
powiem tak co do VIN. Probuje sie dodzwonic do tego komisu, ale nikt nie odbiera :/... Jest w aukcji nr gg podany i tez jest ktos dostepny, ale sie nie odzywa, wiec chyba nie chca sprzedawac aut :)... No jak juz dostane VIN, to Mi go sprawdza na forum Peugeota :)... Chyba zostalo mi szukac dalej :)... Pozdro.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport