Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: proszę o ocenę: renault twingo `99

proszę o ocenę: renault twingo `99 2011/11/04 11:23 #18265

  • ugly
  • ugly Avatar
Witajcie.
Chcę odwiedzić komis w gliwiach i obejrzeć takie o to twingo:

otomoto.pl/renault-twingo-panorama-dach-...-1999-C21602493.html

Wszelkie info na temat auta (wg. fotek) oraz tego komisu mile widziane :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: proszę o ocenę: renault twingo `99 2011/11/04 22:01 #18298

  • AutoRaport
  • AutoRaport Avatar
  • Offline
Sam opis mnie już trochę mnie odstrasza. Jak 12 letnie auto może być cytuję
Samochod w rewelacyjnym stanie technicznym jak i wizualnym !!! Wnetrze auta oraz powloka lakieru wygladaja jak nowe. Lakier bez zadrapan, silnik pracuje równo i cicho, w aucie nic nie stuka i nie puka, zawieszenie jak nowe
Auto bez najmniejszych uszkodzeń.
Wychodziło by na to, że jest wręcz idealne z salonu, śmiem w to wątpić.
1. nie ma nigdzie napisane, że bezwypadkowe
2. wydaje mi się, że był trącony lewy błotnik, zahaczając o maskę. to bym na pewno zweryfikował

Resztę opowieści sprzedawcy też bym przepuścił przez gęste sito w jakimś serwisie na przeglądzie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: proszę o ocenę: renault twingo `99 2011/11/05 10:40 #18307

  • ugly
  • ugly Avatar
dzięki za odpowiedź.
byłem dziś to autko obejrzeć.

nie jest zniszczona w środku lecz jest kilka "ale". Była stłuczka z lewej strony, nadkole i maska - dlatego jedna lampa jest taka cofnięta. ale mierząc miernikiem niema tragedii ze szpachlą, pod maską też wygląda ok. Do tego drzwi kierowcy mają na górze większa szparę niż lewe - pewnie skutek tego samego zderzenia, bo nie znalazłem jakiejś większej wartości na mierniku lakieru.
Bardziej martwią mnie 3 inne rzeczy
1) progi ... ogólnie nie ma dziur, lecz w niektórych miejscach, na samym dole, na końcach nałożona jest jakby guma/taśma, w każdym razie coś gumowate i pod tym jest pordzewiałe
2) wlew paliwa ... kluczyk nie działa, jakby ktoś śrubokrętem grzebał. pod uszczelką jest delikatnie pordzewiałe i przy klapce małe bąble. ogólnie klapka słabo się trzyma, też poklejone trochę silikonem w środku
3) kilka punktów rdzy w bagażniku pod tą wykładziną - to oznacza powodziową przeszłość ?

ogólnie w aucie wszystko działa, jeździ i hamuje prosto :)
auto ma 12 lat więc cudów nie wymagam ale chciałbym, żeby to jeszcze parę lat pojeździło.

Co wy na to ? :roll:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: proszę o ocenę: renault twingo `99 2011/11/07 19:15 #18392

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
wg mnie nie pchaj sie w renaulta.. i to jeszcze twingo ;/ nie jest to zbyt udane. Poleca progi , poleci szpachla. A cena jest spora jak za takie autko
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: proszę o ocenę: renault twingo `99 2011/11/10 11:31 #18526

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Sam komis raczej średnio uczciwy, mają i strupy jak i perełki.
Przepraszam, że nie odpisałem na PW, dzisiaj dopiero zobaczyłem, że mam PW...:(
Piotrek, możecie zrobić coś, by PW się bardziej jakoś wyróżniało?

Auta już nie ma więc pewnie ktoś kupił :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: proszę o ocenę: renault twingo `99 2011/11/10 11:40 #18527

  • ugly
  • ugly Avatar
auto jeszcze jest w komisie, co jakiś czas wystawiają ogłoszenia z nim. tak czy owak byłem tam, obejrzałem, przejechałem się. Nie jest zniszczona w środku lecz jest kilka "ale". Była stłuczka z lewej strony, nadkole i maska - dlatego jedna lampa jest taka cofnięta. ale mierząc miernikiem niema tragedii ze szpachlą, pod maską też wygląda ok. Do tego drzwi kierowcy mają na górze większa szparę niż lewe - pewnie skutek tego samego zderzenia, bo nie znalazłem jakiejś większej wartości na mierniku lakieru.
Bardziej martwią mnie 3 inne rzeczy
1) progi ... ogólnie nie ma dziur, lecz w niektórych miejscach, na samym dole, na końcach nałożona jest jakby guma/taśma, w każdym razie coś gumowate i pod tym jest pordzewiałe
2) wlew paliwa ... kluczyk nie działa, jakby ktoś śrubokrętem grzebał. pod uszczelką jest delikatnie pordzewiałe i przy klapce małe bąble. ogólnie klapka słabo się trzyma, też poklejone trochę silikonem w środku
3) kilka punktów rdzy w bagażniku pod tą wykładziną

Tak więc tą odpuszczam i szukam dalej ... :)
wg mnie nie pchaj sie w renaulta.. i to jeszcze twingo ;/ nie jest to zbyt udane. Poleca progi , poleci szpachla. A cena jest spora jak za takie autko

tak tak ... nie kupuję się aut na F a najlepsze są niemieckie i w twoim przypadku chyba jeszcze japońskie. bla bla bla
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: proszę o ocenę: renault twingo `99 2011/11/10 12:03 #18528

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Tak po prawdzie - 12-letnie auto to już nie ma znaczenia marka tylko stan ;)
Jak francuskie się popsuje to się sypie, jak niemieckie to eksploatacja... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: proszę o ocenę: renault twingo `99 2011/11/11 13:39 #18580

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
wg mnie nie pchaj sie w renaulta.. i to jeszcze twingo ;/ nie jest to zbyt udane. Poleca progi , poleci szpachla. A cena jest spora jak za takie autko

tak tak ... nie kupuję się aut na F a najlepsze są niemieckie i w twoim przypadku chyba jeszcze japońskie. bla bla bla[/quote]



mam kolege mechanika i kolege ktory ma twingo. Gnije to na potege i czesto cos sie psuje. Jak nie sprzeglo to skrzynia, to nie odpala. Szarpie.. Boi sie tym autem jezdzic. Drugi kolega ma CLio z tego samego rocznika i jezdzi idealnie. Sam posiadam jeszcze peugeota 406 i jestem zadowolony. O twingo pisze to co obserwuje. Czyli klniecie i ladowanie kasy non stop
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport