Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: Renault megane III coupe

Renault megane III coupe 2018/10/21 15:25 #84665

  • szczotka75
  • szczotka75 Avatar
Witam, zwracam sie z prosba o jezeli to mozliwe sprawdzenie tego auta www.otomoto.pl/oferta/renault-megane-1-4...sTTb.html#98a3c0ebd2 vin: VF1DZ1V0643793563 . Auto z Niemiec, sprzedajacy twierdzi, ze nie zna historii, dopiero ma ewentualnie jechac do salonu renault. Zalezy mi na przebiegu i historii oczywiscie. Przebieg wazny, bo to Tce, wiec im wiekszy tym wieksze ryzyko. Historia tez by sie przydala, sprzedajacy zapewnia, ze lakier idealny, wiec czy aby auto nie malowane. Czasowo troche pilne, poniewaz jutro jestem umowiony ze sprzedajacym na ogledziny w warsztacie i nie wiem czy zdaze do salonu renault po historie. Z gory dziekuje.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Renault megane III coupe 2018/10/21 16:52 #84666

  • Wojtek69
  • Wojtek69 Avatar
Ostatni wpis w ASO jest na 62345km
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Renault megane III coupe 2018/10/21 17:12 #84667

  • szczotka75
  • szczotka75 Avatar
Mam nadzieje, ze w salonie renault zdarze jutro zdobyc historie, bo pan handlujacy pewnie nie pojedzie nic nie zalatwi
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Renault megane III coupe 2018/10/21 18:08 #84668

  • krzysieksel1969
  • krzysieksel1969 Avatar
Okazja masz racje kupuj szybko bo ktoś podkupi,szukam ostatnio auta dla syna sprawdzam ceny De i ceny w Pl ,dopuszczam minimalnie uszkodzone ,szlak nie moge nic znależć w Pl tańsze sprowadzone z De niż u nich jak to robią?mają swoje kontakty chyba albo sposoby by wyrwać taniej ,co tu robić?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Renault megane III coupe 2018/10/21 21:22 #84670

  • szczotka75
  • szczotka75 Avatar
Hmmm... mam watpliwosci jezeli chodzi o Tce. Troche sie naczytalem o tym silniku, raz dobrze, raz zle. A to. ze motory przesilone, mala pojemnosc a stosunkowo duzo mocy i padaja. Znajomy mnie "paocieszyl", ze jego kolega handluje czesciami i silniki Tce schodza na pniu, gole za 7-8 tys. Wtedy rozmawialismy o ogloszeniu gdzie byl motor 1.2 Tce, wiec do konca nie wiem czy mial na mysli rowniez 1.4 Tce. Mialem juz przez chwile 1.4 Tce salon Polska, zostalem przekrecony przez braci handlujacych autami z Kielc. Sprzedali mi auto powypadkowe, gdzie wymienili cale elementy z tylu (klapa, zderzak) w kolorze i miernik tego nie wykazal, blotnik zrobili, ale ogolnie nie bylo to auto uczciwe. Mialo byc bezwypadkowe, dostarczyli mi auto i dopiero w zakladzie blacharsko-lakierniczym wyszlo szydlo z worka. Zawiasy od klapy skrzywiona, ze nie mozna bylo wycentrowac, dolna krawedz bagaznika krzywa. Ogolnie partactwo i proba oszustwa. W ramach rekojmi odzyskalem pieniadze i zabrali auto. Dwa tygodnie mialem auto, ze dwa razy sie przejechalem. Wczoraj ogladalem dokladnie takie coupe jak podalem wyzej w ogloszeniu, tyle ze mnie wyposazone z silnikiem 1.6, trwaly silnik. Niestety auto sprzedawal mlody ok. 25 letni chlopak z tata, mama i chyba siostra czy dziewczyna, nie wiem. Nie dogadalismy sie z cena bo w negocjacjach cenowych to rodzice mieli ostatnie zdanie, a nie wlasciciel. Auto bylo salon Polska, historia potwierdzona. Niestety maminsynek. Wkurzylem sie i dzisiaj znalazlem tego Tce no i mam dylemat. W ogloszeniu wszystko pieknie, ale auto od handlarza przywiezione z Niemiec bez potwierdzonej historii. Jedynie naklejka na silniku, ze nastepny przeglad w renault w tym i tym roku przy jakims tam przebiegu. Facet twierdzi, ze jutro pojedzie do renault po historie, jestem sceptykiem. Jak ja zdaze jutro, zanim pojade na przeglad tego auta w Myslenicach to podjade w Krk do salonu renault i zaplace za historie. Gorzej jak ja nie zdaze a on powie, ze nie dal rady :( . Martwi mnie tenTce, czy byl odpowiednio serwisowany, czy interwaly olejowe zachowane. Bo jak kupie padake i silnik glebnie to zona obedrze mnie ze skory :ohmy:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Renault megane III coupe 2018/10/21 21:51 #84671

  • Wojtek69
  • Wojtek69 Avatar
W tym przypadku kluczowa kwestia to w jakim stanie trafiła do PL.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Renault megane III coupe 2018/10/21 22:58 #84672

  • szczotka75
  • szczotka75 Avatar
Od dwoch miesiecy szukam uczciwego auta do 30 tys i cos nie mam szczescia, jutrzejszy dzien jakos nie napawa mnie optymizmem. Oby bylo inaczej...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Renault megane III coupe 2018/10/22 15:17 #84681

  • szczotka75
  • szczotka75 Avatar
Temat mozna uznac za zamkniety. Vin Tce sprawdzony w ASO renault. Historii praktycznie brak wbrew temu co twierdzil handlarz, ze do konca serwisowane w renault, tylko jedna wizyta z wymiana szkla lusterka. Zdecydowalem sie w takim razie na takie samo coupe tylko 1.6 salon Polska ze sprawdzona historia.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Renault megane III coupe 2018/10/22 15:31 #84684

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
U mnie z Mondeo skończyło się tak samo, na salon Polska z historią a nie perełka z DE mimo że lepiej wyposażone.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport