Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: PIĘKNE CLIO*KLIMA*04/05*CZARNA*IDEAŁ Z NIEMIEC*DCI

PIĘKNE CLIO*KLIMA*04/05*CZARNA*IDEAŁ Z NIEMIEC*DCI 2011/01/31 21:14 #6829

  • lipczi
  • lipczi Avatar
Witam, jestem tutaj nowy, i nie bardzo się znam i chciałbym od doświadczonych użytkowników dowiedzieć się czy ten egzemplarz jest wart oglądania na żywo, mam do przejechania 200km w jedną stronę więc chciałbym zasięgnąć waszej opinii.

img832.imageshack.us/img832/4403/pikneclioklima0405czarn.jpg

moto.allegro.pl/piekne-clio-klima-04-05-...dci-i1436909944.html

sprawa dość pilna, da radę ktoś pomóc
Ostatnio zmieniany: 2011/01/31 21:26 przez . Powód: zmiana ikony tematu
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: PIĘKNE CLIO*KLIMA*04/05*CZARNA*IDEAŁ Z NIEMIEC*DCI 2011/01/31 21:41 #6830

  • AdamM71
  • AdamM71 Avatar
Wiesz może z którego roku jest ten ostatni serwisowy przebieg ?
Nikt nie kupuje w niemcowni diesla żeby nim nie jeździć, tzn robić nim na niemieckoch autostradach 23 tyś km rocznie. Dla mnie przebieg jest mocno podejrzany. Policz minimum 30 kkm to już nie pasuje, a w tym jest zaledwie 23. Ciekawe ile ma tak bez ściemy. Blacha, przynajmniej na moim ekranie wygląda ok ale kris ma lepszy monitor to pewnie dokładniej oceni.
Męczy mnie ten przelot.:angry:

Ostatnio zmieniany: 2011/01/31 21:44 przez AdamM71.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: PIĘKNE CLIO*KLIMA*04/05*CZARNA*IDEAŁ Z NIEMIEC*DCI 2011/01/31 21:44 #6831

  •  Avatar
Mi kiera nie pasuje mocno - obszyta pomarańczową nitka, która raczej nie jest standardem, a środek od klaksonu wygląda na mocno zniszczony - wnioskuję że przebieg może nie być oryginalny.
I potwierdzam słowa AdamM71 nikt w Niemczech nie kupuje diesla, żeby nim jeździć w niedzielę na zakupy. U nas średnio robi się 15km dziennie, a u nich 40-50km dziennie to policz.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: PIĘKNE CLIO*KLIMA*04/05*CZARNA*IDEAŁ Z NIEMIEC*DCI 2011/01/31 22:23 #6834

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Moze nie demonizujcie tego przebiegu - to jest małe auto. Nie klasa D/E tylko klasa B. Czyli malutkie auto w zasadzie miejskie. Tam też są ludzie którzy robią 15-20 tys km. Przynajmniej takim autem. Do dłuższych i dalszych jazd mają inne auta.
Oczywiście może być tak, że przebieg jest skręcony - po prostu musisz zachować czujność.

Jeśli znasz niemiecki to zapytaj tutaj o te auto

www.ambestenbuechner.de/Renault/kontakt.php

spytaj jaki miało przebieg i czy coś z przodu było robione, bo spasowanie jest fatalne - lampy leżą źle, maska jest krzywo itd. Ponieważ jest to auto francuskie i ma plastikowe elementy - to teoretycznie to może być tak spasowane fabrycznie, ale na 90% coś z przodu było.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: PIĘKNE CLIO*KLIMA*04/05*CZARNA*IDEAŁ Z NIEMIEC*DCI 2011/01/31 23:10 #6835

  • AdamM71
  • AdamM71 Avatar
Kris, my nic złego nie piszemy żeby koledze odradzić albo coś w ten deseń.
Jeśli pomykasz autobaną to zauważysz że i smartami tam prują aż dym idzie, a co dopiero takim opelkiem. Auto w cyklu miejskim zużywa się szybciej, a serwis diesla nawet w niemcowni nie jest tani. Mam połowę rodziny po tamtej stronie i nikt nie pomyka dieslem po mieście. ;)
Ja radzę się przyglądnąć przebiegowi tego auta i to na poważnie.
Zwróć uwage na wnętrze jak zasugerował kolega wyżej. Wytarta kiera i ładna tapicerka siedzeń świadczy bez dwóch zdań o cyklu autostradowym. :woohoo:

Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: PIĘKNE CLIO*KLIMA*04/05*CZARNA*IDEAŁ Z NIEMIEC*DCI 2011/01/31 23:17 #6836

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Nie podważam ADAM w jakikolwiek tego, że auto może mieć nakulane i 240 tys km. Nie o to mi chodzi.
Masz oczywiście rację z jazdą autostradową, logika oczywiście podpowiada że przebieg jest skręcony, przy czym po prostu tu to trzeba sprawdzić. Niby ostatni serwis miał przy 112 tys km - to oznacza, że auto jest PRZED DUŻYM SERWISEM. A to oznacza koszty - spore koszty. I to, że ostatni serwis był przy 112 tys km może też oznaczać, że auta nie sprawdzisz w serwisie prawidłowo - bo oczywiście wyjdzie Ci notka że serwis był przy 112 tys ...
W tym momencie wracamy do punktu wyjścia.
Dlatego aby byc pewnym na 100% trzeba wziąć VIN auta i skontaktować się z dealerem link w poprzednim poście.
Mi natomiast chodziło ogólnie o zasadę - małe auta mają z reguły mniejszy przebieg. Po prostu :)
Ostatnio zmieniany: 2011/01/31 23:21 przez Kris75.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: PIĘKNE CLIO*KLIMA*04/05*CZARNA*IDEAŁ Z NIEMIEC*DCI 2011/01/31 23:38 #6837

  • AdamM71
  • AdamM71 Avatar
Dlaczego każdy przypisuje małe auto dla kobiety i do miasta ?
Moja żona ma 160cm wsrostu, 50kg wagi czyli jest drobną kobietka i po mieście porusza sie bmw 735i tj 3500ccm i nie wsadzisz jej do takiej corsy, astry czy czegoś tak małego. Nie da się przekonać i już. Aktualnie kazde prywatne auto służy do wszystkiego, czyli miasto- trasa, trasa-miasto itp. Mało kto, nawet niemcowni posiada auto miejskie i trasowe.;)
Co do tego auta to pytałem kolegę, kiedy był ten ostatni serwi. To może dużo wytłumaczyć. Nie sądzisz ?:cheer:
Ogólnie, pomijając ten fragnent dyskusji auto wygląda spoko. Dodatkowo warto by podjechać do aso w celu sprawdzenia dokładnie silnika, zawieszeń itp itd.

Tu bywamy:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: PIĘKNE CLIO*KLIMA*04/05*CZARNA*IDEAŁ Z NIEMIEC*DCI 2011/02/01 00:23 #6838

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Ale gdzie ja napisałem kolego, że auto jest od kobiety? Napisałem tylko, że małe auta mają z reguły mniejszy przebieg - po prostu. Żadnej innej filozofii itd.

Co do daty serwisu to jest to oczywiście bardzo ważne - bo ostatni serwis mógł być trzy lata temu... I kto wie czy właśnie tak nie jest.

Samo auto tragicznie nie wygląda, tyle, że jest kilka rzeczy które mi się osobiście z przodu nie podobają. Tyle, że to może być czysto subiektywnie.
Zwróć również uwagę, że cena jest dość spora jak na polskie realia.
Co do kiery i tapicerki - nie wiem czy to nie jest jakaś wersja specjalna.


Handlarz handluje złomem:

www.info-net.com.pl/katalog/warka/przemy...recycling-utylizacja

Wszystkie auta ściągnięte przez niego są już zarejestrowane - co może oznaczać zazwyczaj jedno - nie sprawdzisz auta po tablicach. Tylko po VIN.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: PIĘKNE CLIO*KLIMA*04/05*CZARNA*IDEAŁ Z NIEMIEC*DCI 2011/02/01 11:17 #6847

  • kubski
  • kubski Avatar
tez mam podejrzenie co do przodu auta i wydaje mi sie, ze tylna szyba jest zdecydowanie krzywo wklejona :huh:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: PIĘKNE CLIO*KLIMA*04/05*CZARNA*IDEAŁ Z NIEMIEC*DCI 2011/02/01 12:22 #6849

  • AdamM71
  • AdamM71 Avatar
Kris, co do tapicerki to bardziej mnie interesuje stopień zużycia niż to jaka jest tam opcja. Czasem ludzie wymieniają wnętrze na ich zdaniem bardziej atrakcyjne i tym bym się nie sugerował. Jeśli to oryginał to patrz na stopień wytarć, one dużo mówią o tym jak było auto eksploatowane i gdzie (miasto lub autostrady).
Proponuje looknać na fotkę z silnikiem. W komorze silnika widać dokładnie że silnik był zmywany. Korek wlewu oleju i bagnet.... widzicie to ? Na ten silnik bym głowy nie położył i śmiem twierdzić że przelot jest mocno przekłamany.
Auto z takim przelotem jak podaje sprzedawca nie wygląda w ten sposób, silnik pachnie jeszcze fabryką.
Co do przodu to mam mieszane odczucia, przedni prawy błotnik - maska.
Co do tylnej szyby to nic nie widzę, wygląda ok.

Tu bywamy:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: PIĘKNE CLIO*KLIMA*04/05*CZARNA*IDEAŁ Z NIEMIEC*DCI 2011/02/01 14:24 #6863

  • kubski
  • kubski Avatar
AdamM71 napisał:
Co do tylnej szyby to nic nie widzę, wygląda ok.

[/URL]

Adam, nie spieram sie byc moze jest okej.ale zerknij na osadzenie tylnej szyby w okolicach reflektorow. na moje krzywe oko, nie jest to fabryczna robota.



Ostatnio zmieniany: 2011/02/01 15:08 przez .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: PIĘKNE CLIO*KLIMA*04/05*CZARNA*IDEAŁ Z NIEMIEC*DCI 2011/02/01 17:41 #6873

  • lipczi
  • lipczi Avatar
koledzy posiadam więcej zdjęć tego auta, już kontaktowałem się ze sprzedającym co do waszych pytań, ma mi wysłać dodatkowo wpisy z książki serwisowej. a oto zdjęcia.














Załączniki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: PIĘKNE CLIO*KLIMA*04/05*CZARNA*IDEAŁ Z NIEMIEC*DCI 2011/02/01 21:43 #6922

  • autofan
  • autofan Avatar
Panowie to tylko renault i nie szukajmy w tym samochodzie doskonałości po kilku latach
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: PIĘKNE CLIO*KLIMA*04/05*CZARNA*IDEAŁ Z NIEMIEC*DCI 2011/02/01 21:55 #6924

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Czemu ta śruba jest nowa ??

Ostatnio zmieniany: 2011/02/01 21:56 przez Krzysztof.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: PIĘKNE CLIO*KLIMA*04/05*CZARNA*IDEAŁ Z NIEMIEC*DCI 2011/02/01 21:56 #6925

  • AdamM71
  • AdamM71 Avatar
Nikt tu się nie doszukuje nowego auta, chodzi bardziej o to czy wystawiający tę aukcję jest wiarygodny robiąc opis tej klijówki. Moim zdaniem nie jest wiarygodny.:whistle:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: PIĘKNE CLIO*KLIMA*04/05*CZARNA*IDEAŁ Z NIEMIEC*DCI 2011/02/02 00:25 #6938

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Dokładnie tak ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: PIĘKNE CLIO*KLIMA*04/05*CZARNA*IDEAŁ Z NIEMIEC*DCI 2011/02/05 17:32 #7141

  • automania
  • automania Avatar
najlepsza jest ta wiącka bez peszla rewelacja
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: PIĘKNE CLIO*KLIMA*04/05*CZARNA*IDEAŁ Z NIEMIEC*DCI 2011/02/07 13:09 #7250

  • pelus222
  • pelus222 Avatar
Co do wiązki to czasem tak jest w clio. Przód robiony, tak się sklada ze widziałem to auto. coś tam z przodkiem było. Poza tym tragedii nie ma
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport