Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: [R75] Rover 75 z Płocka

[R75] Rover 75 z Płocka 2011/04/13 13:16 #10188

  • haszczyc
  • haszczyc Avatar
Witam jestem zainteresowany tym modelem z Płocka słyszałem coś o tych handlarzach z tamtych okolic... dlatego piszę na forum by nie jechać na daremno przez pół Polski bo do Płocka to dość znaczny kawałek mam.... rozmawiałem z sprzedającym aukcja na motoallegro jest jego prywatna zaś na otomoto auto jest wstawione do komisu, pytając o lakier jest z jego obserwacji malowany przedni zderzak i tyle z mankamentów silnik ok zawieszenie ok kierownica wytarta ale to standard w tym modelu nic tylko jechać i brać auto jest możliwość sprawdzenia auta na stacji diagnostycznej, niby sprawdzane na stacji diagnostycznej bo wcześniejszy "klient sprawdzał ale kredytu nie dostał i auta nie kupił" - to już chyba standardowy tekst sprzedającego przy wcześniejszym kupnie samochodu 2 lata temu to samo słyszałem z tym kredytem, no i pytanie czy warto pofatygować się przez pól polski oglądnąć te auto? nie mam niestety ze znajomych nikogo z tamtych okolic by ktoś mógł mi podjechać i sprawdzić te auto czy warto je brać pozdrawiam wszystkich i liczę na chęć pomocy

moto.allegro.pl/piekny-rover-na-full-wypasie-i1560163450.html

otomoto.pl/rover-75-piekna-granatowa-per...-full-C17836217.html




Ostatnio zmieniany: 2011/04/13 13:20 przez haszczyc.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [R75] Rover 75 z Płocka 2011/04/13 13:58 #10191

  • NoozyMan
  • NoozyMan Avatar
To sporo aut ma ten użytkownik z allegro :) bo z tego co widzę to oba ogłoszenia są od tej samej osoby (tak więc to jakaś bujda z tym, że prywatne ogłoszenie jest na allegro bo tak nie jest), a po wygooglowaniu jego nr tel. to wyskakuje pełna gama samochodów z komisu.

Auto wygląda ładnie, mi coś tylko nie pasuje tył i klapa bagażnika, ale sądzę, że to przez te ciemne fotki.
W ogłoszeniu jest napisane, że auto świeżo sprowadzone, a skoro sprowadził je handlarz to na czymś musi zarobić - ja bym obstawił dwie rzeczy do mocnej weryfikacji, czy nie bite i przebieg.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [R75] Rover 75 z Płocka 2011/04/13 14:19 #10192

  • haszczyc
  • haszczyc Avatar
w rozmowie telefoniczej zapewnial ze tylko przedni zderzak malowany w tym modelu ciezko jest manewrowac na parkingu we wczesniejszym moim roverze 75 tez sam juz pare razy porysowalem przedni zderzak, zapewnial ze podluznice i belki itp jest wszystko oryginalne nic nie kombinowane i jak chce moge sobie to wszystko sprwadzic na stacji diagnostycznej itp
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [R75] Rover 75 z Płocka 2011/04/13 14:54 #10193

  • Tomasz
  • Tomasz Avatar
Macha też krzywa ~~~~~~~~~~~~:huh:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [R75] Rover 75 z Płocka 2011/04/13 15:02 #10194

  • haszczyc
  • haszczyc Avatar
Tomasz napisał:
Macha też krzywa ~~~~~~~~~~~~:huh:

akurat w roverze 75 fabrycznie maska tak wygląda ;) wiec krzywa na pewno nie jest pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [R75] Rover 75 z Płocka 2011/04/13 16:35 #10199

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Albo zbieg okoliczności i długowieczność tyś śrub albo coś było robione i zostały wymienione na nowe, co ciekawe inne są stare i pordzewiałe.

Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [R75] Rover 75 z Płocka 2011/04/13 17:03 #10201

  • Tomasz
  • Tomasz Avatar
No to wyrazy współczucia, dla nabywcy jeśli fabryka wypuszcza furolota z taką krzywizną na masce :blink: z linii produkcyjnej !!!!!!!!!!, ach strach się bać,co dzieje się w środku autka :woohoo:

Podejrzewam, że są składane z półfabrykatów, w ten sam sposób jak produkcja trabantów, którą zamieścił na forum Krzysztof ... buahaha...

powodzenia
Ostatnio zmieniany: 2011/04/13 17:03 przez Tomasz.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [R75] Rover 75 z Płocka 2011/04/13 17:10 #10202

  • haszczyc
  • haszczyc Avatar
Tomasz napisał:
No to wyrazy współczucia, dla nabywcy jeśli fabryka wypuszcza furolota z taką krzywizną na masce :blink: z linii produkcyjnej !!!!!!!!!!, ach strach się bać,co dzieje się w środku autka :woohoo:

Podejrzewam, że są składane z półfabrykatów, w ten sam sposób jak produkcja trabantów, którą zamieścił na forum Krzysztof ... buahaha...

powodzenia

zaznacz to cos krzywe na zdjeciu bo moze ja tego nie widze hm i nie rozumiemy sie
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [R75] Rover 75 z Płocka 2011/04/13 17:11 #10203

  • haszczyc
  • haszczyc Avatar
Krzysztof napisał:
Albo zbieg okoliczności i długowieczność tyś śrub albo coś było robione i zostały wymienione na nowe, co ciekawe inne są stare i pordzewiałe.



racja widac ze sruby nowe... ale niepokoi mnie bardziej ta sruba ta z calkiem z gory od czego ona moze byc hm
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [R75] Rover 75 z Płocka 2011/04/13 17:17 #10204

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Co do maski to jest patrząc na zdjęcie cała przesunięta w prawo .. może to i fabryka.

Co do śrub to nie podobają mi się jeszcze nakrętki na kielichach mocujące amorki, miałem kiedyś produkt Rovera i powiem że bardzo lubił rudą :) Doszło do tego że jak mi wymienili przednią szybę (kamień, nie dzwon) to po paru latach woda zaczęła mi się lać do środka bo dach przy szybie skorodował :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [R75] Rover 75 z Płocka 2011/04/13 17:29 #10205

  • Tomasz
  • Tomasz Avatar
No w końcu brytyjska myśl techniczna , jakoś tylko Spitfire im wyszedł :kiss:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport