Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: Prośba o sprawdzenie auta - Saab 9-3 AERO 210 KM

Prośba o sprawdzenie auta - Saab 9-3 AERO 210 KM 2011/08/01 19:18 #15053

  • magda85
  • magda85 Avatar
Witam,
jestem zainteresowana w/w autem, nr VIN YS3FH79Y846009805, otomoto.pl/saab-9-3-aero-210-km-jak-nowy-okazja-C18826474.html
Z góry dziękuję za pomoc!
Pozdrawiam :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Prośba o sprawdzenie auta - Saab 9-3 AERO 210 KM 2011/08/02 20:33 #15095

  • AutoRaport
  • AutoRaport Avatar
  • Offline
YS3FH79Y846009805




Model Year2004
MakeSaab
Model9-3
Body Type2 Door Convertible
Trim LevelAero
Engine TypeL4, 2.0L; Turbo
CountrySWEDEN
Assy. PlantNystad, Finland
Production Seq. Number009805
Drive Line TypeFWD
Restraint SystemDual Air Bag
Vehicle TypePassenger Car
Vehicle ClassMid-size Car
Transmission5 Speed Automatic
Fuel TypeGasoline

Actual Cash Value$14,418 USD
Repair Cost$10,261 USD
Title StateCONNECTICUT
Title TypeSALVAGE TITLE
Odometer0 NOT ACTUAL
Primary DamageFront end
VINYS3FH79Y846009805
Body StyleCONVERTIBLE
ColorGRAY
Engine2.0L 4
DriveFront-wheel Drive
Cylinders4
FuelGAS
KeysYES
ZDJĘCIA POJAZDU..............................

LITWA Nie znaleziono
CZECHY Nie znaleziono
WŁOCHY Nie znaleziono
SŁOWACJA Nie znaleziono
SŁOWENIA Nie znaleziono

Odometer Check InfoGOOD NEWS! No problem odometer records found.*
AirBag Check InfoGOOD NEWS! An Airbag Deployment has not been reported to CARFAX.
Carfax Records InfoIMPORTANT! The CARFAX database contains 19 important vehicle history records on this 2004 SAAB 9-3 AERO that may confirm a clean history or uncover potential problems. Order the CARFAX Vehicle History Report to see all the information reported on this vehicle.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Prośba o sprawdzenie auta - Saab 9-3 AERO 210 KM 2011/08/03 19:56 #15126

  • magda85
  • magda85 Avatar
Witam ponownie,
idąc za ciosem jeszcze jedno pytanie (mam nadzieję, że na to forum zaglądają osoby zorientowane w temacie aut powypadkowych)- co sądzicie na temat tego auta-cena brutto ma wynosić 37 tys., dodam, że sprzedawca uczciwie pokazał zdjęcia z aukcji identyczne jak w raporcie carfax. Sama nie wiem, co robić, autko naprawdę mi się podoba, ale czy ten wypadek nie był za poważny...? Teoretycznie sprzedawca posiada f-ry na wszystkie naprawy...
Z góry dziękuję za odpowiedź,
pozdrawiam!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Prośba o sprawdzenie auta - Saab 9-3 AERO 210 KM 2011/08/03 20:12 #15129

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Nie wygląda to źle, auto oberwało ale z czego co widać to raczej tylko elementy które miały się połamać to połamały, tak samo jak poduszki.
Ja szukając auta wolał bym kupić takie powypadkowe niż "ideał" z Belgii czy Niemiec gdzie nikt nie wie co z autem się działo, tu mamy zapisane dokładnie co z nim było i gdzie szukać ewentualnych problemów przed zakupem.

Jak bym pojechał na dokładny przegląd żeby zobaczyli czy dobrze to jest poskładane i brał jeśli się okaże że wszystko OK.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Prośba o sprawdzenie auta - Saab 9-3 AERO 210 KM 2011/08/03 20:24 #15131

  • magda85
  • magda85 Avatar
Dziękuję za odpowiedź. Bez przeglądu w ASO Saab'a na pewno się nie obejdzie :) Nurtuje mnie tylko jeszcze jedna rzecz, którą zauważyłam dopiero teraz - na zdjęciach z aukcji autko z tyłu ma znaczek "aero", w rzeczywistości (dziś oglądałam autko) znaczka nie ma... jaki mógłby być cel zdjęcia znaczka przez sprzedającego? Czy też może auto było bite z tyłu...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Prośba o sprawdzenie auta - Saab 9-3 AERO 210 KM 2011/08/03 22:34 #15135

  • AutoRaport
  • AutoRaport Avatar
  • Offline
A ja bym sie zastanowil nad zakupem. Jesli maska jest wymieniona na nowa i poduszki powietrzne sa nowe, a nie wsadzone worki na ziemniaki to mozna myslec o zakupie, ale jak maska jest klepana, a poduszki nieobsadzone i brak napinaczy pasow to bym sie nie ładował w tego saaba.
co do braku znaczka na klapie to trzeba sprawdzic miernikiem do lakieru czy ponad kolizje w usa nie bylo walniete w tyl :) mogl rownie dobrze odpasc na myjni :D
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport