Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: Saab 9-5 Aero

Saab 9-5 Aero 2010/06/14 12:23 #18

  • Karol
  • Karol Avatar
Prosiłbym o wyrażenie opinii na temat tych dwóch aut:

www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13580283

oraz

www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12599900

Ktoś oglądał już te auta, może je zna.
Z góry dzięki za wszelkie podpowiedzi.
Ostatnio zmieniany: 2010/06/30 14:47 przez .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Saab 9-5 Aero 2010/06/14 12:55 #19

  • sitsiu
  • sitsiu Avatar
Ten pierwszy coś mi się nie podoba już na wstępie, na autach z Włoch można się nieźle przejechać. Często to są ponaprawki odkupione od firm ubezpieczeniowych po mega dzwonach i innych zdarzeniach. Rocznik w stosunku do przebiegu w miarę realny choć też może być przekręcony co nie co. Na fotkach niewiele widać więc tylko namacalnie można go sprawdzić. Jak ktoś go może widział naocznie to coś dopowie do tego auta. Ja osobiście oglądałem Volvo od pierwszego właściciela i było sprowadzone z włoch - a ten bezwypadek okazał się już przy oględzinach że silnik był wewnątrz kabiny - może to mój uraz do takich autek.

Co do tego drugiego - to czysty, ładny, silnik umyty (błąd jak dla mnie, jak się myje silnik to ma się coś do ukrycia lub jest się mega pedantem) - co do książki wozu i tej pełnej dokumentacji - trzeba by to zweryfikować z losowym serwisem Saab'a z tej że książki - jak faktycznie ma ten przebieg i faktycznie jest bezwypadkowy to powinno się to potwierdzać w tych papierach. Z tego co widzę to chyba oferta bezpośrednia od użytkownika tego auta, więc prędzej bym się tym zainteresował niż tym pierwszym.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Saab 9-5 Aero 2010/06/22 15:44 #57

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Każdy pojazd zarejestrowany w Szwecji mozna sprawdzić pod adresem : www21.vv.se/fordonsfraga/ tak więc poproś o książkę serwisową tego szweda i zobacz czy czegoś tam więcej nie ma.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport