Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: Saab 93 z Warszawy

Saab 93 z Warszawy 2013/04/07 10:14 #41664

  • nelro
  • nelro Avatar
moto.allegro.pl/2-0-turbo-full-bezwypadk...-wa-i3137727797.html

byłem i oglądałem te auto. Na wstępie drobiazgi które na fotach zostały delikatnie mówiąc zakamuflowane...:)
1. Osłony lusterek z resztką farby na rantach i dziwnie odstawały.
2. Guziki od radia starte do białości, czego na fotkach nie widać.
3. Dziwne (przeze mnie wyczuwalne) luzy bez stuków w zawieszeniu przy wolnej jeździe po nierównościach.
4. Kierownica musi być lekko skręcona żeby jechać na wprost.
5. Pedał sprzęgła tak lekko działa jak pedał gazu, a nawet lżej... a biegi ciężko wchodzą, przy dohamowaniu silnikiem pojawił się dziwny zgrzyt jak by się chciało wbić bieg bez sprzęgła...
6. Spasowania maski i błotników niesymetryczne, lewy błotnik z zaprawkami.
7. Pompa od wspomagania do wymiany.
8. Przedni pas zaczyna rdzewieć...
9. Centralny zamek pasażera z tyłu nie działa, przez co komputer wywala błąd bezpieczeństwa.
10. Świecąca się kontrolka niezapiętych pasów, pasy bezpieczeństwa wolno się zwijają.
Grubości lakieru ani obecności szpachli już nie sprawdzałem. Po powyższym stwierdziłem, że ładniejsze egzemplarze i to w lepszych cenach oglądałem, więc dalej się nie przyglądałem bo auto w ogóle mnie nie ujęło.

Co ważniejsze może to nie żaden drugi właściciel a handlarz... auto ze śląska i wcale nie takie idealne... Jak by się mu gruntowniej przyjrzał to na pewno więcej odstępstw od ideału by się dopatrzył...
Pozdrawiam.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Saab 93 z Warszawy 2013/04/07 16:10 #41681

  • neez
  • neez Avatar
Kierownica też nie jest od tego modelu powinna mieć wstawki koloru srebrnego takie jak boczne listwy i panel przy lewarku zmiany biegów.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Saab 93 z Warszawy 2013/04/07 17:15 #41684

  • nelro
  • nelro Avatar
Słuszna uwaga:)
niemniej jednak daleko mu do ideału:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Saab 93 z Warszawy 2013/04/07 22:01 #41718

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
a vin? to chyba uwaga na to auto ;) jak by ktos chcial mam takiego do sprzedania ;) ale nie ta cena i nie taka padaka :) otomoto.pl/show?id=C28622403
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Saab 93 z Warszawy 2013/04/09 15:30 #41838

  • nelro
  • nelro Avatar
VIN-u już nie spisywałem...;/
abc szkoda że Twoje auto to automat... w manualu na pewno spalanie byłoby niższe... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Saab 93 z Warszawy 2013/04/09 22:02 #41862

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
no chyba nie szukasz saba zeby liczyc kazdy litr i to lpg po 2.40? :) auto na 100km spalalo tyle co seicento w miescie ;D ale nieaktualne juz.

Pasy w saabie to wada. Bywa tak ze juz sie w ogole nie chca zwijac. Byla akcja serwisowa na to

Ostatnio zmieniany: 2013/04/09 22:04 przez Inspektor.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Saab 93 z Warszawy 2013/04/09 22:07 #41866

  • nelro
  • nelro Avatar
Nie ukrywam, że jak znajdę tego jedynego saaba to trafi on do zagazowania...:) dużo jeżdżę więc potrzebuje auta komfortowego z przyzwoitą ekonomiką jazdy, a saab poniekąd taki jest...:) rozważam jeszcze lexusa, ale saab notuje niższe średnie spalania niż rzędowa 6 w lexie:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Saab 93 z Warszawy 2013/04/09 22:47 #41879

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
szkoda ze nie dodalem wczesniej ogloszenia ;) zapewne juz bys fruwal 9-3 z usmiechem na twarzy ;) jak cos to polecam OLECH service w lodzi ;) dobrzy fachowcy od saaba tam pracuja ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Saab 93 z Warszawy 2013/04/10 06:53 #41889

  • nelro
  • nelro Avatar
Ano szkoda...:) ale jeszcze się znajdzie ładne auto... ale kiedy to nie wiadomo, bo dobry saab to prawdziwa igła w stogu siana:) zaczynam patrzeć nawet na I generację, choć wolał bym II.... :)
Może w weekend do Płońska się przejadę obejrzeć saabine (u handlarza), muszę tylko wcześniej vin od niego wydębić:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport