Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: Saab z Piaseczna

Saab z Piaseczna 2013/05/13 20:57 #43309

  • nelro
  • nelro Avatar
tablica.pl/oferta/saab-9-3-2003-CID5-ID2Mh75.html#03610751e3

Witam, byłem obejrzeć te auto. Miejscami szpachla (tylny lewy słupek, co do błotnika nie jestem pewien, chyba że to baaardzo gruby lakier) i malowane prawdopodobnie całe auto, może poza dachem (czujniczek magnesowy miejscami się w ogóle nie trzymał albo ledwo ledwo).
Palone w środku, tarcze i klocki do wymiany, w silniku coś dziwnie stuka i klekocze. Brak osłony na silniku (jakieś dłubanko musiało być uskuteczniane). Nie jechałem nim, ponieważ jak posłuchałem silnika to mi się odechciało. może za 10k można by się zastanowić... a i miejscami purchle rdzy (przedni lewy słupek, tylne nadkola).
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Saab z Piaseczna 2013/05/14 04:39 #43322

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
wpi8jh7 a vin? jak ci sie nie trzymal miernik to tam jest szpachla meeeeeeeeeeeeeeeeeeee....eeeee....eeee...ga ;D wiec fantazjowal jakis mistrz gladzi szpachlowej ;D niespelniony budowlaniec :P

Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Saab z Piaseczna 2013/05/15 15:08 #43445

  • nelro
  • nelro Avatar
akurat trafiłem na taką porę że oglądałem auto przy świetle latarni, nawet różne odcienie lakieru było widać. do paru miejsc właściciel się przyznał, że tam było robione, a lakier musiał by być na prawdę gruby żeby magnesik nie łapał:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport