Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: Cordoba (2001) Benzyna

Cordoba (2001) Benzyna 2011/06/03 08:42 #12649

  • crstudent
  • crstudent Avatar
Witam, jestem totalnym laikiem w tych sprawach i chciałbym aby wypowiedział się ktoś bardziej kompetentny o tym aucie, co o nim sądzicie?

otomoto.pl/seat-cordoba-1-6-100-km-1-wl-salonowy-C19190445.html
Ostatnio zmieniany: 2011/06/03 08:43 przez crstudent.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Cordoba (2001) Benzyna 2011/06/05 10:51 #12687

  • NoozyMan
  • NoozyMan Avatar
wygląda dobrze, o ile nie sprzedaje handlarz, a osoba prywatna to i w przebieg można by uwierzyć :) Jeśli jest też oryginalna książka serwisowa + jakieś dokumenty serwisowe napraw po gwarancyjnych to trzeba jechać i oglądać.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Cordoba (2001) Benzyna 2011/06/05 10:58 #12690

  • crstudent
  • crstudent Avatar
No to tak... sprzedaje go "syn" starszego Pana który pracuje w salonie renault. Pierwsze 4 lata auto serwisowane w ASO, jak widać na zdjęciach (długo się w nie patrzyłem) widać retusz zdjęć przy masce(szpara między maską a nadkolem zakryta) następnie widać, że maska jest innego koloru. Sprzedawca powiedział mi, że dach i maska malowane po gradobiciu(google: chełm + grad jest temat na dzienniku wschodnim), przebieg myśle, że może być kręcony skoro gośc pracuje w renault to na serwisie myślę, że mogą takie rzeczy robić. Ogółem czuje, że auto może byc po dachowaniu(!). Auto jest na zimówkach nie jeździło 3 miesiące bo ponoć stało na sprzedaż, jestem z gościem umówiony na 2 oglądanie ale nie sądze aby się zdecydował na to auto, chyba, że jestem przewrażliwiony. Co o tym sądzicie?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport