Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: proszę o opinię

proszę o opinię 2010/07/26 17:29 #277

  • Tomasz
  • Tomasz Avatar
Witam
znalazłem takie "cudeńko" w necie , i proszę o opinię .Wstępnie umówiony jestem na oglądanie autka na środę , więc puki co ,żeby nie potrzebnie(potrzebnie ) się fatygować proszę o opinię , może komuś jest znany samochodzik ??jego przeszłość , o przyszłość nie pytam :)


allegro.pl/show_item.php?item=1164118257


pokłony
Ostatnio zmieniany: 2010/07/27 00:16 przez . Powód: Zmiana ikony tematu
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: proszę o opinię 2010/07/26 19:00 #281

  • Jantys
  • Jantys Avatar
Ładne auto, ze sportowym zacięciem - ciekawy jestem w jakim stanie jest turbina - ktoś kto jeździł tym autem nie ukrywa, że jeździł nim sportowo (pytanie teraz na ile sportowo ze zdrowym rozsądkiem przy eksploatacji samochodu). Przy oględzinach polecał bym umówioną wcześniej wizytę w ASO lub dobrym warsztacie, który zweryfikuje słowa sprzedawcy. Głównie chodzi mi o to że przebieg o którym mówi sprzedawca jest dość istotny przy sportowych autach i jeszcze z turbiną.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: proszę o opinię 2010/07/28 21:30 #298

  • Tomasz
  • Tomasz Avatar
--Po inspekcji- ha,
samochodzik po przejściach :S ( niestety) sprzedający w miarę wiarygodny , o raczej nienagannej aparycji .
Przez tel. zapewniał że autko miało dłubane jedynie prawe nadkole( fartuch ) i drzwi kierowcy , że stan auta jest w dobrej kondycji i że przebieg oryginalny ,a tu niespodzianka, bo się okazuje, że autko po całkowitym lakierze -dosyć nieudacznie wykonanym-, gr.powłoki lakierniczej mieściła się w przedziale między 250- a ok 300+ ,szyba przednia nie oryginalna , klapa bagażnika od prawej strony , nie równo spasowana , drzwi tylne, od prawej strony "w stosunku" do drzwi lewych :blush: odstają, więc z tyłem tez się coś działo.
Wnętrze dosyć zadbane "czytaj wyczyszczone " poza wypełnieniem bagażnika ( raczej niekompletne )
co do stanu jednostki napędowej , to raczej nie przeraża , tym bardziej,że proszę redakcji ,była ona ZMODYFIKOWANA
w jednej z warszawskiej" tuningowni " ,~~ dla wtajemniczonych podpowiadam (POWERED BY......................................) ~~co zostało okraszone piękną i powalającą sygnaturą na osłonie silnika ;)moc po mapowaniu szacowana na ok 280" niuto kunia" :side:

Reasumując , autko zdecydowanie dla kogoś kto lubi dokonywać ingerenci w szczególności blacharskiej ( naprawiać , poprawiać i malować) w swoim autku , na pewno nie polecam ludziom, którzy faktycznie chcą kupić " w miarę" zadbany egzemplarz w miarę porządnych pieniądzach

pokłony
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport