Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: Odp: seat leon 1.9 tdi AUTO-KOMIS CHMIELEWSKI TYSIĄCLECIA 1 A 41-300 DĄBROWA GÓRNICZA (GOŁONÓG)

Odp: seat leon 1.9 tdi AUTO-KOMIS CHMIELEWSKI TYSIĄCLECIA 1 A 41-300 DĄBROWA GÓRNICZA (GOŁONÓG) 2012/08/18 17:39 #28900

  • Malyromantyk
  • Malyromantyk Avatar
otomoto.pl/seat-leon-1-9-tdi-110ps-klima...el-01-C25246876.html

AUTO-KOMIS CHMIELEWSKI TYSIĄCLECIA 1 A 41-300 DĄBROWA GÓRNICZA (GOŁONÓG)

Byłem dzisiaj na oględzinach tego samochodu. Dowiedziałem się przez telefon, że próg jest do zrobienia i do wymiany pasek napinacza. Zaakceptowałem to i pojechałem. Na miejscu okazało się, że prócz progu auto posiada wiele innych wad:
- nie działa elektronika podnosząca szybę od strony pasażera, możną ją domknąć tylko od strony kierowcy
- odprysk na środku na przedniej szyby. Oczywiście sprzedawca nie widzi w tym nic złego i autko przegląd przejdzie(załatwić to każdy potrafi)Jednak dla mnie do wymiany.
- brak osłony akumulatora, co wzbudziło moje podejrzenia. Po zmierzeniu miernikiem lakieru okazało się, że prawa strona przodu była malowana plus szpachlowana
- prawa tylna strona zderzaka - "lekka cytrynka"
- maska źle dopasowana: przy otwieraniu haczy z przyległym elementem samochodu, ścierając przy tym lakier
- pęknięta osłona na głośniku w lewych drzwiach
Dodatkowym minusem, było zachowanie pana, który prezentował mi samochód. Przy każdym kolejnym znalezieniu niedociągnięć z mojej strony reagował słowami: "Czego Pan wymaga od starego, 12-letniego grata?" :D Generalnie rzecz biorąc obsługa bardzo niemiła, niezachęcająca do kupienia samochodu. Obsługa komisu podeszła do sprawy bardzo nieprofesjonalnie, dziwiąc się, jak można tyle czasu oglądać samochód za jedyne 15 000 zł:D
Rozumiem, że 12 - letni samochód posiada pewne niedociągnięcia związane z długoletnią eksploatacją, ale można było o tym poinformować potencjalnego kupca przed oględzinami, tymbardziej że nie każdy mieszka w pobliżu komisu.
Zastanawiająca i niepokojąca kwestia - niewyjaśniona sprawa z posiadaniem akcyzy na samochód z komisu. Pan nie potrafił odpowiedzieć na pytanie, czy samochód posiada już akcyzę, ponieważ jak sam stwierdził nie jeździ codziennie do Urzędu Celnego:D
Jedynym plusem było spuszczenie z marszu - końcówki ceny, co jednak nie pozwoliłoby na doprowadzenie samochodu do optymalnego stanu, w jakim chciałem kupić samochód.
10 na 10 był tekst, że stojąca obok vectra z 2007 roku była cała malowana za chwilę, że tylko bok i czego tu oczekiwać.....

NIE POLECAM
Ostatnio zmieniany: 2012/08/18 20:53 przez Malyromantyk.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport