Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: SEAT IBIZA FR 2007r

SEAT IBIZA FR 2007r 2010/11/20 12:47 #3817

  • VAGowiec
  • VAGowiec Avatar
Wiem, że nie leon, ale szukam auta dla brata. Może ktoś jest z okolicy i mógłby podlecieć i obejrzeć? Odwdzięczę się jakąś flaszką lub może do LEO coś załatwię w dobrej cenie ;)

moto.allegro.pl/seat-ibiza-2007-wersja-fr-i1328115713.html SEAT IBIZA FR
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: SEAT IBIZA FR 2007r 2010/11/20 19:19 #3818

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Przepraszam... Zatkało mnie.
Czego spodziewasz się po "igle" tańszej o 10 tys zł w porównaniu do innych ofert - od i tak najtańszych furek na allegro???????????????????????????????????????
Wybrałeś NAJTAŃSZĄ opcję, no po prostu najtańszą... Jedna była za 28 tys, a następne od 34 tys ...
Za 20 tys kupisz dobrą Ibizę z 2005 roku, z benzyniakiem. Nie FR. Za FR to z 2005 roku musisz jeszcze dołożyć. A Ty chcesz z 2007 roku kupić za 20 tys ??
Przecież stary nikt za darmo Ci nic nie da, a tym bardziej samochód. Jak jeszcze stoi to uciekaj od takie padła jak najdalej. Handlarze już dawno by go wzieli.
I błagam stary - WŁĄCZ MYŚLENIE, BO PATRZENIE PO TAKICH OFERTACH I SPODZIEWANIE SIĘ DOBREGO AUTA TO PO PROSTU IDIOTYZM. Sorry za mocne słowa, ale to tak jakbyś chciał kupić Passata B6 w tej cenie... Proszę, zacznij myśleć.

BTW - coś z przodem się działo na bank - spasowanie fatalne.
I ten przebieg 110 tys km... W jakiej Ty bajce żyjesz...
Ostatnio zmieniany: 2010/11/20 19:20 przez Kris75.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: SEAT IBIZA FR 2007r 2010/11/20 19:47 #3819

  • VAGowiec
  • VAGowiec Avatar
tia....... faktycznie cena atrakcyjna. Dzięki za wyczerpująca odpowiedz. Tylko co Ty na to, że furka się już sprzedała (niecałe dwa dni an allegro wisiała).

P.S. FR są i w benzynie i w dieslu. Faktycznie w przód coś mogła mieć, bo ma podgrzewane fotele, powinny być spryskiwacze reflektorów.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: SEAT IBIZA FR 2007r 2010/11/20 20:37 #3824

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
A dziwisz się kolego, że się sprzedała? Taka cena to i poszło. Może właśnie handlarze ją wzieli - pewnie za chwile na forum Seata wyląduje post, że kupił Seata i okazał się ...
Dobrze, że jej nie kupiłeś :)
Nie poluj na okazję, NIE STAĆ CIĘ NA NIE!
To jest moje motto.
Mnie nie stać na tanie rzeczy.

BTW. Sorry za ostry język, ale chciałem, abyś przejrzał na oczy.
Peace :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport