Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: Seat Ibiza FR 1.2 TSI 2013

Seat Ibiza FR 1.2 TSI 2013 2015/10/28 23:15 #73704

  • pmd
  • pmd Avatar
Marka
Seat

Model
Ibiza

Silnik
1.2 TSI - 105 PS

Rok Produkcji
2013

Przebieg
43 k km

Miejscowość
Łaskarzew

Link do ogłoszenia
otomoto.pl/oferta/seat-ibiza-...-ID6y911d.html

Opis:

Witam,
Jestem zainteresowany zakupem tego auta, które jest rozbite tak ja na zdjęciach. Jeśli wrzucanie pytania o rozbity samochód jest sprzeczne z ideą tego forum to bardzo przepraszam za pytanie, lecz zapoznałem się z regulaminem na stronie głównej i nie znalazłem tam punktu w którym jest to zabronione, lecz zdaje sobie sprawę z tego, iż może to nie być do końca akceptowalne na forum. Nie mniej jednak jestem zainteresowany zakupem auta i chciałbym zapytać specjalistów czy opłaca się w to bawić? Proszę o pomoc w oszacowaniu realnej / przybliżonej wartości pojazdu w tym stanie oraz o oszasowanie kosztów naprawy.

Zamieszczam prośbę oceny z Waszej perspektywy opłacalność zakupu tego auta. Poduszki nie zostały wystrzelone - tak twierdzi sprzedawca, na zdjęciach też nie widać żeby kierownica i deska były otwarte. Natomiast przednia szyba jest pęknięta od lewego rogu dolnego ku prawemu górnemu, obrazowo jak przekątna prostokąta strzał po lini prostej - do wymiany. Koła podobno proste i działa poprawnie podłużnica w porządku. Zwinięty jest lewy fartuch - mocowanie do którego przkręca się błotnik, połamane nadkole no i zderzak, lampa, halogen, szyba, maska, błotnik prawdopodobnie ten element z zielonym korkiem - pompa elektryczna od wspomagania może być uszkodzony.

Co o niej sądzicie? Ile auto w takim stanie jest warte? Ile w przybliżeniu może kosztować naprawa tego uszkodzenia?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Seat Ibiza FR 1.2 TSI 2013 2015/11/02 21:32 #73775

  • AutoRaport
  • AutoRaport Avatar
  • Offline
ogłoszenie nieaktualne już - nie wiem czy kupiłeś, czy ktoś Cię uprzedził - ale tak na pierwszy rzut oka na to co jest uszkodzone i co trzeba kupić to bym szacował coś około 10k do wydania luźną ręką - oczywiście można kombinować i szukać, tanich części i kogoś kto nam to poskleja i na koniec polakieruje. Tak czy inaczej koszt naprawy wyjdzie i tak spory.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport