Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: Skoda Octavia 19 TDI 110KM 2000r. Ciechanów. Handlarz. Uwaga!

Skoda Octavia 19 TDI 110KM 2000r. Ciechanów. Handlarz. Uwaga! 2011/07/10 05:45 #14154

  • wfm125m
  • wfm125m Avatar
Witam.

To mój pierwszy post. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Strasznie zajawiłem się na Skodę z opisu. Znalazłem na allegro całkiem fajnie wyposażoną skodę (ambimot.otomoto.pl/skoda-octavia-C19382382.html). I postanowiłem pojechać (Kraków - Warszawa - Ciechanów) ją obejrzeć. Sprzedawca zapewniał, że wszystko jest "tip top" malowana tylko tylna klapa bo coś tam. Niestety na miejscu (chociaż z daleka wszystko wyglądało OK) malowane były dolne części nadkola, zaczynała skoda rdzewieć. Lakier po zmierzeniu był prawie ok oprócz prawego błotnika z przodu. W środku - kierownica wytarta, siedzenie przetarte. Klima - na postoju po 5-8 minutach pompa zatarła się - strasznie nie przyjemny zapach w środku samochodu. Po podłączeniu urządzenia diagnostycznego wysypało błędami - ciągły błąd - przepływomierz do wymiany + sporo innych co po kasacji się nie zgłosiły - tylko 10 minut samochód na chodzie. Jedyne co ten samochód miał fajne to gumy - Dunlopy. Silnik był odpalony przed naszym przyjazdem - więc mógł mieć problemy ze startem na zimno.

Ogólnie:
-handlarz bardzo nie słowny
-samochód o przebiegu około 400 tys.
-baliśmy się odbyć jazdę próbną
-zmarnowane kilometry oraz czas mój i mego towarzysza fachowca
-gadka handlarza na temat sprowadzania samochodów i cofania przebiegów (co sam zrobił) wywołała u nas po oględzinach salwy śmiechu.

No i na końcu mała reklama - Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć. Polecam tych ludzi z całego serca. Mają neutralne spojrzenie na kupowany samochód.

Szukam dalej.

Pozdrawiam.

Marek W.
Ostatnio zmieniany: 2011/07/10 15:33 przez Krzysztof.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport