Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: Octavka 1.8T z Wrocławia - duża korekta licznika

Octavka 1.8T z Wrocławia - duża korekta licznika 2012/03/30 22:28 #24374

  • Barcik
  • Barcik Avatar
Ostatnio wpadło mi w oko takie coś:

http://allegro.pl/show_item.php?item=2238561110

Wygląda przyzwoicie, brak parametrów technicznych jak rok, silnik itp powoduje że jest niemal nie widoczna na allegro i licznik bije baaardzo powoli.
Zadzwoniłem 669421881 i handlarzyna marny mówi, że nie odkrył śladów malowania, przebieg 164 tys km, kupiony miesiąc temu z firmy jakiejś. Sprawdzany w ASO Skody - sprawdzał silnik pod kątem kompresji.
Ponieważ mam suskrybcje z allegro od pół roku, to zajrzałem co było miesiąc temu i:
http://allegro.pl/show_item.php?item=2117789242

)Porównajcie kawałek rejestracji)
uszkodzone drzwi, 2x większy przebieg... kuźwa... a już miałem jechać. Lublin-Wrocław..
Wszystko się zgadza, kompresję chciał sprawdzić bo 302 tys przebiegu to już nie przelewki.

Niby codzienność, ale wkurzył mnie!

Telefon podałem specjalnie google powinno zadziałać i może kiedyś jak ktoś będzie szukał po numerze telefonu to wysypie tego posta w wynikach wyszukiwarki

Zdjęcia dla potomnych, a Ty jak kupiłeś od handlarza to też tak samo zostałeś wyrolowany :)

Archiwizacja:
Skoda Octavia Elegance 1.8 Turbo 20V (2238561110) 29.03.2012
Skoda Octavia 1.8 T Elegance (2117789242) 19.02.2012
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Octavka 1.8T z Wrocławia - duża korekta licznika 2012/04/02 00:40 #24434

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
mysle ze nalezy sie poprawka - Witam mam do zaoferowania Skoda Octavia 2003R. 1.8 Turbo wersja Elegance typu Hatchback z Polskiego salonu! Jego oryginalny przebieg to 300000tys km potwierdzony książką serwisową do końca, poprzedni właściciel przed sprzedażą cofnął licznik na 160000tys km. autko sprawdzałem na serwisie Skody po numerze VIN itp przez specjalistów (nie jest ta tania usługa) stan techniczny okazał się bardzo dobry!:) pozniej okazało się że książka była cały czas w aucie i potwierdza jego przebieg na 300000tys km...mimo to autko jest w świetnym stanie technicznym i wizualnym...jeżeli szukasz takiej Octavi to gwarantuje że po oglądnięciu zdecydujesz się na zakup i wrócisz nią do domu :) szczerze polecam! WYPOSAŻENIE: 4 x airbag,klimatronic,4 x elektryczne szyby,elektryczne podgrzewane lusterka,centralny zamek,2 x kluczyk typu scyzoryk,czarny metaliczny lakier,podgrzewana tylna szyba,immobilizer,radio CD,ABS,ASR,wspomaganie kierownicy,komputer,alufelgi oryginalne skoda 15" wraz z nowymi oponami Kleber,wskaznik temperatury na zewnątrz pojazdu,regulowana kierownica,podłokietnik tylny i przedni składany,tylna kanapa składana,klapa bagażnika typu hatchback. Auto bardzo zadbane! silnik suchy,bardzo dynamiczny a zarazem ekonomiczny,auto świetnie się prezentuje...zapraszam! FAKTURA VAT MARŻA TEL KONTAKTOWY 669421881 AUTO DO OGLĄDNIĘCIA WE WROCŁAWIU POZDRAWIAM ROBERT


tak brzmi teraz opis w aukcji
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport