Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: Roomster Łódź ul. Aleksandrowska KOREKTA LICZNIKA!!! Auto Scuderia

Roomster Łódź ul. Aleksandrowska KOREKTA LICZNIKA!!! Auto Scuderia 2013/01/25 22:23 #37047

  • damianweglarz
  • damianweglarz Avatar
Witam Wszystkich,
uważajcie na to auto

otomoto.pl/skoda-roomster-polski-salon-k...zacja-C27196999.html

Szkoda czasu i nerwów. W szybkim skrócie:
-autko w środku jakby wożony w nim był złom na wagę...pocięta podsufitka, elegancko poklejona białym sylikonem w niektórych miejscach itd.
-przebieg wg licznika 81tys km, a wg ASO w 2011 miał już 170tys km...także cofnięte minimum 90tys nie licząc ok 1,5 roku jazdy:) czyli pewnie o ok 150 tys km jakimś cudem zmalało.

Generalnie zrobiłem sobie dziś 800km żeby kupić auto, a jestem tylko mega wku...
Polecam panów z aleksandrowskiej 260 w Łodzi.

p.s
postaram się załatwić Vin żeby dla potomnych był;)
Ostatnio zmieniany: 2013/01/26 15:44 przez .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Roomster Łódź ul. Aleksandrowska KOREKTA LICZNIKA!!! 2013/01/25 23:00 #37050

  • Budyń
  • Budyń Avatar
800km dla auta od Handlarzyny!? :blink: Musiałbym mieć za dużo czasu i pieniędzy... Czasem na czyjąś prośbę pooglądam "Okazje" w promieniu 50km i jeszcze nigdy nie wróciłem z takich oględzin mniej lub bardziej podrukwiony :angry:
Nie dalej jak w zeszły weekend kupowałem dla Chrześniaka Hultaja Getza z prywatnych rąk. Babka wystawiła go na Tablica.pl o 23:30 w piątek ... i całe szczęście odpisała jeszcze na maila przed połnocą. Byłem u niej o 8:00 w sobotę bo miałem przysłowiowy "rzut beretem" i już się starłem z handlarzem, który dawał "sześć w gotówce i biorę". Całe szczęście ludzie normalni i pogonili w cholerę... czasem szukam auta tydzień .. .czasem 3 miesiące ... a zajmuję się tym tylko ambicjinalnie i robię jedynie dla rodziny i bliskich znajomych. Tu jest Polska ... tu się jeszcze długo nic nie zmieni! Tu się kupuje ceną i przebiegiem!

Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Roomster Łódź ul. Aleksandrowska KOREKTA LICZNIKA!!! Auto Scuderia 2013/01/28 14:23 #37119

  • damianweglarz
  • damianweglarz Avatar
Tak, tak 800km...generalnie w południowej Polsce jest mało samochodów i większość jest albo w centralnej albo zachodniej Polsce...chcąc nie chcąc czasami są właśnie takie wyprawy.
Ale nie ma tego złego...bo kupiłem bardzo zadbanego focusa z 2009 roku z org przebiegiem...także jestem zadowolony.
Ogólnie rzecz biorąc to trzeba chyba za każdym razem walić w ryj panów handlarzy podczas sytuacji jak moja to może po tygodniu dostawania w twarz chłopcy zmądrzeją ;)


Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Roomster Łódź ul. Aleksandrowska KOREKTA LICZNIKA!!! Auto Scuderia 2014/07/14 17:57 #64398

  • darek_70
  • darek_70 Avatar
Witam ten komis to krętacze oszuści. Ta pacifika na tym zdjęciu to złom widziałem to auto przed malowaniem , Do okła pordzewiała ,powgniatana,zderzaki poobrywane ,ogólnie syf nawet nie ma oryginalnych rozmiarów opon
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Roomster Łódź ul. Aleksandrowska KOREKTA LICZNIKA!!! Auto Scuderia 2014/07/14 21:51 #64415

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Może dasz link do ogłoszenia?
Nawet nie wiadomo czy to ich auto stary - ogarnij się.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Roomster Łódź ul. Aleksandrowska KOREKTA LICZNIKA!!! Auto Scuderia 2014/07/15 07:15 #64433

  • darek_70
  • darek_70 Avatar
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport