Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: Skoda Fabia AUTO-SALON KARO tmbec25j4b3013801 POLEASING WALONA 4x!!!!!!

Skoda Fabia AUTO-SALON KARO tmbec25j4b3013801 POLEASING WALONA 4x!!!!!! 2013/06/21 12:28 #45703

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
tmbec25j4b3013801

otomoto.pl/skoda-fabia-1-4-16v-krajowa-k...ezwyp-C25180540.html

Skoda wizualnie wyglada dobrze. Spartolone malowanie tylnej klapy.

Auto wg funduszu mialo 2x naprawe blacharsko lakiernicza z AC i 2x z OC. Prawdopodobnie robione bylo to w aso poza tylna klapa ktora jest koszmarna. Silnik dziwnie przechylony na strone kierowcy i do tego nie pracuje rowno. Telepie sie i przerywa. Cos nie tak z nia jest. Nie mialem niestety miernika ze soba. ALE BEZWYPADEK TO TO NIE JEST!!!!!
Nie wiem jak z przebiegiem bo szkoda bylo juz sprawdzac jak sie okazalo ze miala 4x gonga. Auto po firmie i bylo oklejone. Widac to po lakierze i komis sie do tego przyznaje . Klima chlodzi ale dlugo trzeba czekac zeby ruszyla. Ogolnie zadbana i bez plesni. Ale nie za taka kase po tylu lakierowaniach.

Przemo jak bys sie nudzil to mozesz sprawdzic czy w aso byly robione te gongi i co tam wymieniane bylo no i przebieg czy komis nie skrecil

otomoto.pl/skoda-fabia-1-4-16v-krajowa-k...ezwyp-C25180540.html

Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Skoda Fabia AUTO-SALON KARO tmbec25j4b3013801 POLEASING WALONA 4x!!!!!! 2014/06/05 19:17 #62743

  • elpolacco
  • elpolacco Avatar
Ten 85 konny silnik jest oryginalnie właśnie tak przechylony w stronę kierowcy ;) Jedynie w Fabii I 75konny jest prosto. Wiem, bo mam taką Fabię II 1.4 16V 85KM i też mam przechylony silni, a auto nie było nigdzie bite :P Fabie I 80konne mają tak samo pochylone silniki. Mieliśmy już raz polew z wujka który się napalił na taką Fabię, ale stwierdził, że było coś nie tak z autem bo silnik krzywy :woohoo: :laugh:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport