Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: Subaru, którego pewnie niema.

Subaru, którego pewnie niema. 2011/07/27 21:32 #14907

  • Krzychu Chris
  • Krzychu Chris Avatar
Odpowiedziałem ostatnio na ogłoszenie otomoto.pl/subaru-legacy-2-5-C19978629.html W odpowiedzi dostałem wiadomość o treści:
Witam,

Ciesze sie, slyszac, ze sa zainteresowani, aby kupic samochodu!
Samochód jest w doskonalym stanie, bez obecnosci kolizji na ten samochód, nie ma zadrapan lub wgniecen!
Ten biegów samochodu jest jak w fabryce!
Silnik w tym samochodzie dziala jak za nowe.

Jestem z Walii, a samochód jest tutaj ze mna. Kupilem ten samochód z Polska, poniewaz pracuje tam, ale kiedy wrócilem w Walii próbuje zarejestrowac samochód i zdalem sobie sprawe, ze koszty byly zbyt wysokie i do tego motywacje postanowilem sprzedac go z powrotem w Polska. Posiada wszystkie niezbedne formalnosci: zaswiadczenie o rejestracji w Polska.
Samochód ma kierownice po lewej stronie ... to sposób i nie podoba i jest niezwykle dla mnie, i bardzo trudno jest znalezc nabywcy w moim kraju.
Jestem drugim wlascicielem i dokumenty sa w jezyku polskim!
Mozna tu kupic samochód bezposrednio ode mnie, nie bedzie problemu, czy moge dostawy do kraju za pomoca firmy transportowej ... podatków, do transportu bedzie mój problem!

Jesli mozesz napisac do mnie po angielsku, bedzie wielki!

Dziekujemy za poswiecony czas i zainteresowanie!



--- --- --- --- ---

Hello,

I'm glad to hear that you are interested to buy my car!
The car is in excellent condition, no collision present on this car, no scratches or dents!
This car's transmission is like in the factory !
The engine on this car works like as new.

I am from Wales and the car is here with me. I bought this car from Poland because i work there but when I come back in Wales i try to register the car and i realized that the costs was too high and for this motivation I decided to sell it back in Poland. It has all the necessary paperwork: registration certificate in Poland.
The car have the steering wheel on the left side... that's way i don't like it and is unusual for me, and is very difficult to find a buyer in my country.
I am the second owner and the papers are in polish language!
You can come here to buy the car directly from me, will be no problem, or i can delivery to your country using a delivery company ... the taxes for the transport will be my problem !!

IF YOU CAN WRITE ME IN ENGLISH WILL BE GREAT !

Thank you for your time and interest!





Witaj

Wysłano zapytanie dotyczące ogłoszenia nr C19978629 (Subaru Legacy )
Link do tego ogłoszenia: otomoto.pl/show?id=C19978629

Wyglądało mi to na przekręt i po wyszukaniu przez google pierwszej części maila znalazłem pełno podobnych przekrętów. np tu: porscheclub.home.pl/forum/viewtopic.php?p=68817
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Subaru, którego pewnie niema. 2011/07/28 08:55 #14916

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Na pamiątkę

Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Subaru, którego pewnie niema. 2011/07/28 11:32 #14920

  • kaczajazda
  • kaczajazda Avatar
Śmierdzi coś w stylu "szwindlu nigeryjskiego" :blink:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport