Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: Uwaga na to auto - Grand Vitara JSAJTDA4V00117659 Żywiec

Uwaga na to auto - Grand Vitara JSAJTDA4V00117659 Żywiec 2015/06/21 10:26 #71532

  • borsuchi
  • borsuchi Avatar
Takie ostrzeżenie dla potencjalnego kupca.
otomoto.pl/oferta/suzuki-grand-v ... p3862.html" onclick="window.open(this.href);return false; okazało się niewypałem.

Srebrna Grand Vitara 2.4 na niemieckich tablicach KA-UL1000 VIN JSAJTDA4V00117659

Komis:

Best-Car
34-300 Żywiec
ul. wesoła 176
tel:
512231099
730250234

Auto faktycznie - zgodnie z ogłoszeniem miało oryginalny lakier - było bezwypadkowe.
Niestety przód ( maska i zderzak ) posiadał liczne odpryski lakieru od kamyków - używane auto ma prawo takie posiadać ale zostały nieprofesjonalnie zrobione zaprawki o czym ani przez tel ani w ogłoszeniu właściciel nie wspomniał.
Na tylnej klapie spory wgniot - zdjęcia robione tak, aby nie było tego widać, rozmowa przez tel - absolutnie żadnych zewnętrznych uszkodzeń.
Rzuciły się jeszcze w oczy nieoryginalne i założone niefachowo - na wkręty od zewnątrz chlapacze.
Auto ma założony hak ale brakuje przeciągniętej wiązki elektrycznej.
Środek auta wyglądał na prawdę ładnie, nie mocno zużyty, żadnych uszkodzeń czy zabrudzeń - lekkie ślady zużycia przycisków na kierownicy.
Od spodu mało można było dostrzec - niedawno była robiona konserwacja podwozia ( jak się później okazało nieprofesjonalnie i bardzo niedbale )
Mimo, że telefonicznie sprzedawca mówił, że nie widzi żadnego problemu aby obejrzeć auto w wybranym przeze mnie warsztacie mechanicznym odradzał wizytę w aso - twierdził, że w okolicy jest sporo mechaników, którzy stwierdzą to samo za duże mniejsze pieniądze ( sporo ma pewnie znajomych ).
Zdecydowałem się jednak na oględziny auta w ASO w Bielsku Białej i tu niestety otworzyli mi oczu.
Po podniesieniu auta dało się zauważyć zaolejony silnik, wyciek na łączeniu silnika i skrzyni, wyciek w okolicach wału korbowego, wyciek na reduktorze oraz ślady płynu chłodzącego na przedniej części silnika.
Po podłączeniu komputera okazało się, że wszystkie błędy były niedawno wykasowane - od tej pory wyskoczył błąd czujnika cieczy chłodzącej.
Mechanicy stwierdzili, że silnik prawdopodobnie musiał być przegrzany. został uszkodzony wlew płynu chłodzącego tak aby układ nie trzymał ciśnienia.
Sprzedawca twierdził, że na pewno on nic przy aucie nie robił i - mimo świeżych śladów rąk przy silniku i niedawno przeprowadzonej konserwacji podwozia.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Uwaga na to auto - Grand Vitara JSAJTDA4V00117659 Żywiec 2015/06/21 10:30 #71533

  • borsuchi
  • borsuchi Avatar
poprawiony link [url=http://]http://otomoto.pl/oferta/suzuki-grand-vitara-2-4-benzyna-oryginal-lakier-ID4p3862.html[/url]
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport