Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: TOYOTA YARIS

TOYOTA YARIS 2012/01/12 18:17 #20658

  • nocnik
  • nocnik Avatar
Auto powypadkowe ZSZ-85VG tel.do wlasciciela 668136800 791221022
- sprzewawca nieuczciwy nie informuje o stanie faktycznym - naprawiany prawy tylny blotnik , drzwi , auto zniszczone , firmowe ,ksiazka serwisowa bez pieczatki salonu oraz naklejki z kodem kreskowym auta ( chyba z allegro ). otomoto.pl/toyota-yaris-1-3-salon-polska...owany-C22340926.html
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: TOYOTA YARIS 2012/01/12 18:32 #20659

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Czemu te same wiadomości powielasz po parę razy ?

Poproszę o informację skąd są informacje o wypadkowości auta. To samo dotyczy Suzuki.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: TOYOTA YARIS 2012/01/12 18:45 #20661

  • nocnik
  • nocnik Avatar
Przepraszam za powielanie jestem nowy (ucze sie) Auta sam ogladalem i sprawdzalem miernikiem ... stracilem czas i pieniadze , jestem na etapie kupna jednego z w/w aut yaris,swift a to efekty .
Ostatnio zmieniany: 2012/01/12 18:50 przez nocnik.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: TOYOTA YARIS 2012/01/12 18:56 #20662

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Ok ... fajnie by było jak byś podawał wartości z miernika o ile to nie problem :) podjedz na carserwisu na 1 sierpnia, miewają tam fajne autka, często po leasingu ale auta pewne, sma tam kupowałem KIA CEED dla żony.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: TOYOTA YARIS 2012/01/12 19:01 #20663

  • nocnik
  • nocnik Avatar
Dzieki za sugestie , z kupnem mi sie nie spieszy spokojnie czekam na samochod warty uwagi wiec podejrzewam ze wiecej tych perelek bedzie :laugh:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: TOYOTA YARIS 2012/01/14 19:09 #20727

  • AutoRaport
  • AutoRaport Avatar
  • Offline
Zależy jak szukasz auta. Z podejściem w szukaniu CENA, ROCZNIK, PRZEBIEG znajdziesz 99% perełek, które z założenia należy odrzucić :) szukaj lepiej po tych ogłoszeniach które pojawiły się w ciągu ostatnich 24h kierując się zdrowym rozsądkiem (nie ma 10 letnich aut z Niemiec z przebiegiem 100tys. km w okazyjnej cenie) - jeśli trochę znasz się na autach, masz tak jak mówiłeś czas na szukanie to prędzej trafisz perełkę. Tyle, że wtedy trzeba od razu się orientować, dzwonić do kolesia i kupować zanim zrobi to handlarz zwijając nam auto z przed nosa i wystawiając za kilka tys. drożej.

Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport