Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: [UWAGA] Toyota Land Cruiser BEZWYPADKOWY ,SALON POLSKA. DAN-CAR LUBOWIDZ 84-300 LĘBORK [KOREKTA]

[UWAGA] Toyota Land Cruiser BEZWYPADKOWY ,SALON POLSKA. DAN-CAR LUBOWIDZ 84-300 LĘBORK [KOREKTA] 2013/01/22 12:59 #36899

  • Budyń
  • Budyń Avatar
otomoto.pl/toyota-land-cruiser-bezwypadk...olska-C27349620.html

Kolejny samochód, którym kumpel się interesował. Jego opis:
nie kupiłem i już nie kupię. miałem dostać foty auta ale w sumie nie dostałem. dowiedziałem, się za to, że:

-auto miało niesprawne hamulce, z jednego zacisku z tyłu wypadł tłoczek - czyli auto było niejezdne, czyli albo droga laweta (bo waga), albo łatanie tego na miejscu bez warunków i z duszą na ramieniu powrót.

-korozja na podszybiu

-widać po wnętrzu przebieg (w sumie to mogło oznaczać wszystko bo i podarte siedzenia i przetartą skórzaną kierownicę - czyli standard w LC90)

-auto było serwisowane w ASO, rok temu robione gumy w zawieszeniu z przodu, ale po tej naprawie było robione tak 'by jeździło' no i ostatni rok spędziło na budowie, bez konkretnego kierowcy, czyli zero oszczędzania

W listopadzie zeszłego roku miało już ponad 370.000k przebiegu !!!

Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [UWAGA] Toyota Land Cruiser BEZWYPADKOWY ,SALON POLSKA. DAN-CAR LUBOWIDZ 84-300 LĘBORK [KOREKTA] 2013/02/19 14:20 #38450

  • Budyń
  • Budyń Avatar
Jak tak dalej pójdzie to do końca roku będzie za 40tys :sick: :pinch: :laugh:
otomoto.pl/toyota-land-cruiser-1-wl-salo...163ps-C27930285.html
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport