Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: TOYOTA AVENSIS T27 SB1EG76L20E006479

TOYOTA AVENSIS T27 SB1EG76L20E006479 2019/09/27 19:02 #88223

  • maciejsr50
  • maciejsr50 Avatar
Auto byłem oglądać w ubiegłą niedzielę, dziś znalazłem chwilę żeby co nieco opisać.
Więc tak, było zderzenie z sarną ale sprzedający od początku tego nie ukrywa, wysłał mi zdjęcia na maila jeszcze przed oględzinami i zgodnie z tym co mówił uszkodzeniu uległ zderzak, atrapa i reflektor. Maska ani błotniki nie zostały uszkodzone.
Naprawa przeprowadzona w ASO Toyoty (nie weryfikowałem).
Ogólnie jeśli chodzi o blacharkę, to całe auto ładne jak na swój przebieg i nie znalazłem nigdzie śladów napraw (sprawdzone wizualnie oraz miernikiem).

No a teraz ta najważniejsza część informacji, czyli czemu auta nie kupiłem i należy UWAŻAĆ: coś jest nie tak z silnikiem a dokładniej wydaje mi się, że z rozrządem ale specjalistą nie jestem. Po odpaleniu było ok, lecz po chwili pracy usłyszeliśmy, że coś zaczyna stukać/gruchotać - metaliczne dźwięki, jak dla mnie brzmiało trochę jak łańcuch. Im dłużej silnik pracował tym częstotliwość hałasu stawała się większa. Po dłuższej chwili stukanie było już słychać cały czas. Mówię, nie jestem specem ale moim zdaniem dochodziło to z rozrządu. To wszystko obserwowane na biegu jałowym podczas postoju gdyż nie zdecydowaliśmy się na jazdę próbną.

Ogólnie auto ładne, z tego co mówił właściciel serwisowane cały czas w ASO, lecz po dźwiękach z silnika nie przeglądałem książki.
Może warto zerknąć fachowym okiem na to auto ale ja ze względu na to, że nie miałem nikogo kumatego od tych silników a przebieg też już ma nie mały to odpuściłem.

Data pierwszej rej: 12-02-2009
Link do ogłoszenia: www.otomoto.pl/oferta/toyota-avensis-wag...uX2E.html#55d0e4288c
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport