Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Jeśli widziałeś lub wiesz coś na temat danego auta - pisz tutaj.
{getmodule 105}
{getmodule 161}

TEMAT: [UWAGA] Volkswagen Touran PARKTRON.KLIMATR.OPŁACONY,VAT - P.H.U"DaWeKi" -

[UWAGA] Volkswagen Touran PARKTRON.KLIMATR.OPŁACONY,VAT - P.H.U"DaWeKi" - 2011/10/13 21:32 #17285

  • Flip
  • Flip Avatar
Link: daweki.otomoto.pl/volkswagen-touran-park...y-vat-C20442755.html

Prawdopodobnie korekta przebiegu

Obecnie 156 000km, a było 185 000km w lipcu br.

Marka pojazdu: VOLKSWAGEN
Model pojazdu: TOURAN VAN
Data badania technicznego: 2011.07.05
Numer rejestracyjny: UZ97875
Odnotowany przebieg: 185 000


Warto zwrócić uwagę na pozostałe pojazdy w jego ofercie (choć opis na każdej aukcji prawie identyczny), przebiegi nie wydają się wiarygodne, a auta jego lubią przyciągać tablice rejestracyjne innych pojazdów z przebiegami 300000km.

A tutaj najlepszy cytat z opisu:
JAK JUŻ NAOGLĄDACIE SIĘ PAŃSTWO TZW."IGIEŁ",TO ZAPRASZAM DO ZAKUPU.

Szczera prawda nie da się ukryć, trochę igieł ma.

Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [UWAGA] Volkswagen Touran PARKTRON.KLIMATR.OPŁACONY,VAT - P.H.U"DaWeKi" - 2011/12/07 19:11 #19466

  • Patryk
  • Patryk Avatar
Ciekawe po co cofać licznik o 30 tys ??? Oglądałem właśnie wszystkie auta z tego komisu i sprawdzałem przebiegi na duńskiej stronie i wszystkie się zgadzały z tym co podaje dekoder.

Według mnie to raczej błąd podczas wpisywania.
Ostatnio zmieniany: 2011/12/07 19:13 przez Patryk.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [UWAGA] Volkswagen Touran PARKTRON.KLIMATR.OPŁACONY,VAT - P.H.U"DaWeKi" - 2011/12/07 19:39 #19469

  • Flip
  • Flip Avatar
Pewnie zwróciłeś uwagę na datę mojego wpisu. Warto było wtedy zerknąć na jego auta. Między innymi jego jeden z rodzynków z tamtego okresu również wrzuciłem tutaj, patrz niżej ->
www.bezwypadkowy.net/forum/113-uwaga-na-...sopacony-phuqdawekiq
Zauważ iż napisałem "prawdopodobnie korekta przebiegu" - możliwe że i tym razem ręka osunęła się na inne cyferki przy wpisywaniu przebiegu, nie wiem.
Oraz także żeby nie było niedomówień: napisałem "przebiegi nie wydają się wiarygodne" a nie że są na pewno po korekcie. A co do samych aut to dalej lubią niektóre przyciągać tablice rejestracyjne innych pojazdów z przebiegami 300000km.
Przykład -> daweki.otomoto.pl/mazda-3-aut-klimatr-se...acony-C21505290.html
To tak gwoli wyjaśnienia.
Ciekawe po co cofać licznik o 30 tys ???
Dobre pytanie, bo na tym forum sporo właśnie już było wrzucanych tak skorygowanych przebiegów, a nawet o mniejszą wartość. Ale to już temat na nowy wątek - temat rzeka.
Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [UWAGA] Volkswagen Touran PARKTRON.KLIMATR.OPŁACONY,VAT - P.H.U"DaWeKi" - 2011/12/10 21:45 #19590

  • TopGear
  • TopGear Avatar
Patryk napisał:
Ciekawe po co cofać licznik o 30 tys ???

bo to handlarz-kundel. Jak kundel nie przekręci chociaż 10 tys do tyłu, to spać nie może.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport