Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Jeśli widziałeś lub wiesz coś na temat danego auta - pisz tutaj.
{getmodule 105}
{getmodule 161}

TEMAT: VW Jetta 1.9 TDI 111 tyś. przebieg Chrzanów

VW Jetta 1.9 TDI 111 tyś. przebieg Chrzanów 2012/07/19 19:02 #27755

  • Kris
  • Kris Avatar
Witam serdecznie. Jeśli nie chcecie stracić czasu i pieniędzy to odradzam jechać po VW Jetta do Chrzanowa. W załączniku dodaję zrzut ogłoszenia. Samochód jest podobno bezwypadkowy, natomiast na gołe oko widać przód maska, błotnik od strony kierowcy, drzwi, słupek, tylny błotnik od strony pasażera. Samochód również podobno jest zarejestrowany, a stoi na blachach z Belgii. ODRADZAM!!

otomoto.pl/volkswagen-jetta-1-9-tdi-105-...tline-C25209046.html

Ostatnio zmieniany: 2012/07/19 19:49 przez Krzysztof.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: VW Jetta 1.9 TDI 111 tyś. przebieg Chrzanów 2012/07/20 15:57 #27801

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
i wnioskujesz to tylko i wylacznie po zdjeciach? ja osobiscie nie widze nic podejrzanego a troche w tym siedze.. Jak bede w Chrzanowie a mam rzut beretem to az podjade i sprawdze sokole oko. Ja tu bardziej stawiam na korekte niz na powypadka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: VW Jetta 1.9 TDI 111 tyś. przebieg Chrzanów 2012/07/21 05:20 #27824

  • Kris
  • Kris Avatar
Kolego byłem na miejscu. W sumie oglądałem ją 5 minut ponieważ byłem wściekły, że sprzedający kłamie. Gdybym został dłużej to pewnie było by jeszcze ciekawiej. Sporo paprochów w lakierze, przy przednich lampach inne komplety śrub. Najładniej widać przy tylnym błotniku od strony pasażera jak lekiernik odcinał się z lakierem w miejscu spoiny z dachem. Stanowczo odradzam! Generalnie to sprzedający zaprosi Cię pewnie do swoich teściów ponieważ on buduje dom i potrzebuje pieniędzy (srata tata).
Ostatnio zmieniany: 2012/07/21 05:26 przez Kris.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: VW Jetta 1.9 TDI 111 tyś. przebieg Chrzanów 2012/07/21 15:11 #27832

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
no to pisz ze byles a nie ze widac po foto i ostrzegasz :) szkoda ze nie masz vin
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport