Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Jeśli widziałeś lub wiesz coś na temat danego auta - pisz tutaj.
{getmodule 105}
{getmodule 161}
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: [UWAGA] volkswagen jetta gti gli Koszalin

[UWAGA] volkswagen jetta gti gli Koszalin 2010/11/25 14:00 #4025

  • Alabaster
  • Alabaster Avatar
Ostatnio zmieniany: 2010/11/30 23:20 przez Krzysztof.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [UWAGA] volkswagen jetta gti gli Koszalin 2010/11/25 14:32 #4028

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Title Type SALVAGE VEHICLE TITLE
Odometer 50,357 ACTUAL
Primary Damage FRONT END
VIN 3VWXJ71K86M665350
Body Style SEDAN 4DR
Color RED
Engine 2.0L 4
Drive Front-wheel Drive
Fuel GAS
Keys YES














Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [UWAGA] volkswagen jetta gti gli Koszalin 2010/11/25 14:41 #4030

  • don12
  • don12 Avatar
Facet podaje numer VIN . Na początku rozmowy , że przetarty błotnik lewy lekko , potem jednak mówi , że jeszcze drzwi , błotnik , maska ,zderzak , lampy całe :laugh:

Kolumna nie ruszana :laugh: :laugh: :laugh:

Kolejny kręcący sprzedający .
Ostatnio zmieniany: 2010/11/25 14:41 przez don12.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [UWAGA] volkswagen jetta gti gli Koszalin 2010/11/25 14:50 #4032

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Nie napisał że bezwypadkowe :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [UWAGA] volkswagen jetta gti gli Koszalin 2010/11/25 14:52 #4034

  • krzysieksel1969
  • krzysieksel1969 Avatar
Nikt nie powie ,ze auto po dzwonie nie zauważyłes?wszystkie co byly malowane tylko lekko przytarte ,trzeba sprawdzac i sprawdzac i sprawdzac


najlepiej podoba mi sie to zdanie"auto przeszlo badania techniczne co potwierdza idealny stan"
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [UWAGA] volkswagen jetta gti gli Koszalin 2010/11/25 23:55 #4065

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
W sumie jak mam być szczery to dużo mu nie ma... Za 35 tys ?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [UWAGA] volkswagen jetta gti gli Koszalin 2010/11/26 09:27 #4071

  • krzysieksel1969
  • krzysieksel1969 Avatar
Mało tez nie skoro felgi nawet nie ma,jak uderzenie poszło w zawieszenie chciałbyś świadomie takim dzwonkiem jeżdzić? a w czasie eksploatacji np jedna półoś albo skrzynia co jakiś niedługi przebieg do wymiany bo niepracuje w takim położniu jak powinna ,pomijam własności trakcyjne.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [UWAGA] volkswagen jetta gti gli Koszalin 2010/11/27 16:24 #4134

  • p147
  • p147 Avatar
Witam chciałem się odnieść do wypowiedzi na temat jetty,otóż nigdy nie twierdziłem że auto jest bezwypadkowe i nie miałem nic do ukrycia o czym świadczy że dzwoniącym podałem numer vin. co w wypowiedzi DON12 zabrzmiało prawie jak zarzut,co do uwag pana
krzysieksel1969,który chyba uważa że wszystkie samochody po wypadku są naprawiane za pomocą przecinaka i młotka pragnę uspokoić że moje auto zostało naprawione prawidłowo a po naprawie
została sprawdzona geometria nadwozia i zawieszenia dane nie odbiegają od danych fabrycznych a brakujące koło było w bagażniku,nawet z powietrzem:)
opinie o stanie technicznym podtrzymuję badanie techniczne robię na profesjonalnych stacjach ,a nie u "zaprzyjaznionego pana Janka" co można potwierdzić w dowolnym serwisie na co w rozmowach z dzwoniącymi się zgadzałem o czym zapomnieli dodać.Kończąc chciałem zauważyć że cena 35tyś jest również wypadkową tego że auto miało kolizję i jest dużo niższa od tych które podają w eurotaxsie
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [UWAGA] volkswagen jetta gti gli Koszalin 2010/11/27 16:45 #4136

  • puma
  • puma Avatar
zgadzam się całkowicie z p147

a użytkowników typu Kris75, krzysieksel1969 i podobnych, zapraszam do zakupu 'bezwypadkowych' aut w komisach w waszych miastach.
oczywiście wszystkie będą idealne wraz z książkami serwisowymi (made in china):lol:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [UWAGA] volkswagen jetta gti gli Koszalin 2010/11/27 16:56 #4137

  • krzysieksel1969
  • krzysieksel1969 Avatar
Gew to przeciez mozesz kupic ten samochod i w czym problem?ja po takim dzwonku bym go nie chciał nawet za 20tys i tyle chce pożyc a jak był naprawiony jakie ona ma parametry nikt nie wie ale też chyba niewielkim kosztem skoro cena dalej okazyjna to ile musiał kosztować z transpotertem ,cleniem i rejestracją?.Odnosnie komisow to wiem ,ze tam są samochody tylko ładne wszystkie z książkami tak samo jak wiem ,ze jezeli samochod jest w okazyjnej cenie i jeszcze ze stanów to jest po bum mniejszym lub większym i tyle na temat.Wracając do przegladow technicznych wszyscy wiedza ze u nas to żenada wystarczy jak działają światla,hamulce,numery vin sie zgadzają i nie rozpada sie przy wjezdzie na stacje to samochód przejdzie przeglad bez względu na to czy jest składany z dwóch czy trzech kawałkow .Nie mam racji?
zastanawia mnie to koło w bagażniku?to dlaczego było zdjęte?ktoś tak martwił sie o felge?
Ostatnio zmieniany: 2010/11/27 16:59 przez krzysieksel1969.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [UWAGA] volkswagen jetta gti gli Koszalin 2010/11/27 16:58 #4138

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
gew przestań się wtrącać ze swoimi mądrymi radami, jak masz coś do powiedzenia to pisz ale z sensem a nie wyłącznie krytyką.

.... p147 jeśli w ogłoszeniu napisał by że auto miało przygodę a nie tylko zachwalał jego super stan potwierdzony przez super profesjonalne stację diagnostyczną to nikt by nic nie pisał.

Co do postów innych osób z forum każdy ma prawo zamieścić swoją opinię na każdy zamieszczony tu temat w tym i ty.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [UWAGA] volkswagen jetta gti gli Koszalin 2010/11/27 18:41 #4141

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
gew napisał:
zgadzam się całkowicie z p147

a użytkowników typu Kris75, krzysieksel1969 i podobnych, zapraszam do zakupu 'bezwypadkowych' aut w komisach w waszych miastach.
oczywiście wszystkie będą idealne wraz z książkami serwisowymi (made in china):lol:

Co Ty masz do mnie stary?
Sam nawet napisałem, że tej Jetcie za dużo nie ma. Koło oczywiście mogło być zdjęte DO ZDJĘCIA - dla ubezpieczalni. Nie raz błotniki ściągają czy drzwi. Ja nie wiem czy jej bym nie kupił. Mam świadomość uszkodzeń, wiem jaka jest cena (jak dla mnie bardzo atrakcyjna), nie jest zaznaczone jako bezwypadkowy.
Więc ode mnie kolego 5 w bok. Zajmij się sobą.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [UWAGA] volkswagen jetta gti gli Koszalin 2010/11/27 18:52 #4142

  • krzysieksel1969
  • krzysieksel1969 Avatar
Kazde tlumaczenie dobre ,papier wzystko przyjmie ze kolo zdjete do ubezpieczenia i drzwi -potem juz nie oplacało sie zakładać ja w bajki takie nie wierzy a jak Ty chcesz wierzyc to Twoja sprawa i tyle.Ja wiem swoje a Ty swoje wymieniamy tu uwagi czy juz nie trzymasz ciśnienia?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [UWAGA] volkswagen jetta gti gli Koszalin 2010/11/27 19:02 #4143

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Ale ja nie muszę wierzyć - JA TO WIEM, kolego.
Popatrz na inne raporty.
Tej Jetcie dużo nie było - to po prostu było widać.

Co do trzymania ciśnienia to jeszcze mi daleko... Oj bardzo daleko ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [UWAGA] volkswagen jetta gti gli Koszalin 2010/11/27 19:49 #4144

  • maras
  • maras Avatar
witam , ale po co te kłótnie i głupoty,
,,AUTO DZISIAJ (24.11.10)PRZESZŁO BADANIA TECHNICZNE KTÓRE POTWIERDZIŁY IDEALNY STAN TECHNICZNY SAMOCHODU,,
powyższy cytat i reszta ogłoszenia to ewidentna gra sprzedającego który bawi się prawie psychologa , a generalnie to cwaniak i oszust który z pełną świadomością chce oszukać potencjalnego kupującego i na zakończenie a gówno mnie obchodzi ,że nie napisał ,że bezwypadkowy jak śmierdzi ,że oszust.

pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [UWAGA] volkswagen jetta gti gli Koszalin 2010/11/27 19:58 #4145

  • don12
  • don12 Avatar
Panowie po co te nerwy ??
Jeśli sprzedający w pierwszej rozmowie mówi , że delikatnie ryśnięty błotnik . W drugiej rozmowie przyznaje się , że błotnik wymieniony i inne rzeczy robione to coś jest nie tak .

Uważam , że jeśli by kupujący powiedział , że było robione , to , to i to OK , ale jeśli kłamie podczas pierwszej rozmowy , że auto miało delikatnie ryśnięty błotnik - to ja nazywam to tylko jednym ...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [UWAGA] volkswagen jetta gti gli Koszalin 2010/11/27 20:15 #4146

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Ok, i wszystko jasne :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [UWAGA] volkswagen jetta gti gli Koszalin 2010/11/28 10:44 #4150

  • puma
  • puma Avatar
hahaha
śmiać mi się z was chce, jeden mądrzejszy od drugiego
tylko że każdy cwaniakuje widząc zdjęcia auta uszkodzonego, gdybyście ich nie widzieli w życiu nie poznalibyście się na uszkodzeniach,

tylko pojazdy ze stanów dają wam takie pole do popisu,
to nie jest wytłumaczenie że jeśli auto jest sprowadzone z usa to musiało być mocno rozbite. to samo a nawet więcej dotyczy aut z włoch, francji i niemiec tylko że żaden z was nie ma najmniejszej możliwości sprawdzić historii takiego auta.

wstąpcie do dowolnego dużego warsztatu blacharskiego i zobaczycie wasze idealne auta z europy,puki co import aut z EU to 93 % aut sprowadzanych a z usa tylko 5%
ale wy i tak czepicie się tych 5 % bo macie punkt zaczepienia w postaci takich zdjęc zdobytych po nr vin.

MOD EDIT:
PROSZĘ PISAĆ NA TEMAT, KOLEJNE OSTRZEŻENIE !!!
Ostatnio zmieniany: 2010/11/28 11:19 przez Krzysztof.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [UWAGA] volkswagen jetta gti gli Koszalin 2010/11/28 12:58 #4157

  • don12
  • don12 Avatar
Ostatni raz napiszę .
"Gew" jeśli by właściciel powiedział było robione to i to , wiadomo , że może to być zrobione w 100% dobrze i może nie być różnicy między salonowym a ty właśnie egzemplarzem . Tylko mówimy tutaj o SZCZEREJ odpowiedzi . I tylko tyle chcemy od właścicieli ,którzy próbują sprzedać swoje auta.

Zaprezentuje Ci auto ,które wjechało między dwa tiry , zapraszam z czujnikiem lakieru , gwarantuje ci , że na całym aucie będziesz miał wartość katalogową - jeśli się chce to zrobi się samochód jak z fabryki .

Wraz z moderatorem mam wielką prośbę , my tutaj pokazujemy przyszłym kupującym , że auta są wypadkowe , nie jest naszym zadaniem to ,aby udowodnić , że auto jest wypadkowe NIEE - naszym zadaniem jest ostrzeżenie dla kupującego , że sprzedający którzy piszą auto bezwypadkowe próbują wcisnąć auto wypadkowe . To po pierwsze , a po drugie tak jak w tym przypadku musisz się zgodzić , że auto nie miało tylko i wyłącznie ryśniętego błotnika

Koniec !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [UWAGA] volkswagen jetta gti gli Koszalin 2010/11/28 13:57 #4168

  • Denik
  • Denik Avatar
gew muszę przyznać, że przynudzasz...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: AutoRaport