Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Jeśli widziałeś lub wiesz coś na temat danego auta - pisz tutaj.
{getmodule 105}
{getmodule 161}

TEMAT: VOLKSWAGEN GTI 2.0TFSI DSG+F1 JAK NOWY!!!ROK2012 kolejna łodź podwodna z USA

VOLKSWAGEN GTI 2.0TFSI DSG+F1 JAK NOWY!!!ROK2012 kolejna łodź podwodna z USA 2014/04/15 19:44 #60296

  • grzesiek84
  • grzesiek84 Avatar
Witam,

Byłem u gościa w Piasecznie na wymianie opon i zaciekawiły mnie auta stojące na podwórku które mocno reanimuje dla gościa z allegro o nicku tomi_ts1, otóż są one ze Stanów i służyły chyba jako łodzie podwodne.
Nie mam nr VIN oraz zdjec bo glupio by było je robić a na pewno gość zna to forum. Za niedługo pojawią się jeszcze m.in. 2x Audi RS4, BMW 3 Cabrio, Audi TT Cabrio itp. auta dośc świeże porozbierane i suszone na powietrzu. Coś tam jeszcze dłubali przy czymś w garażu. Temat jest gruby więc jak ktoś chce go rozkręcić to ma początek.

Podaję linki do auta już zreanimowanego, kolejny w dziale pozostałe Hummer :
allegro.pl/volkswagen-golf-gti-2-0tfsi-d...012-i4139223005.html
i
allegro.pl/volkswagen-gti-2-0tfsi-dsg-f1...012-i4155033158.html

Pozdrawiam
Grzesiek84
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

VOLKSWAGEN GTI 2.0TFSI DSG+F1 JAK NOWY!!!ROK2012 kolejna łodź podwodna z USA 2014/04/25 16:52 #60806

  • grzesiek84
  • grzesiek84 Avatar
Podaję VIN:
WVWFD7AJ2DW048519
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

VOLKSWAGEN GTI 2.0TFSI DSG+F1 JAK NOWY!!!ROK2012 kolejna łodź podwodna z USA 2014/04/26 14:59 #60855

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
6tys mil w maju 2013 . I mial salvage po multiple impact no i wywalone airbagi. Wiec pewnie dostal w tyl i przod. Ale zalany nie byl przynajmniej w powodzi
WVWFD7AJ2DW048519


Przybliżone dane z dekodera
Numer VIN:
WVWFD7AJ2DW048519
Region:
Germany
Fabryka/Producent:
Wolfsburg
Marka:
VOLKSWAGEN
Rok modelowy:
2013
Silnik:
1781
Numer seryjny:
048519
Bazy danych Policji w KanadziePojazd nie figuruje w bazie jako kradziony
Bazy danych EuropejskiePojazd nie figuruje w bazie jako kradziony
Bazy danych w HolandiiPojazd nie figuruje w bazie jako kradziony
Bazy danych w SzwecjiPojazd nie figuruje w bazie jako kradziony
Bazy danych Policji RumuńskiejPojazd nie figuruje w bazie jako kradziony
Bazy danych Policji SłowackiejPojazd nie figuruje w bazie jako kradziony
Bazy danych Policji SłoweńskiejPojazd nie figuruje w bazie jako kradziony
Bazy danych Policji CzeskiejPojazd nie figuruje w bazie jako kradziony
Bazy danych Policji LitewskiejPojazd nie figuruje w bazie jako kradziony

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Ostatnio zmieniany: 2014/04/26 14:59 przez Inspektor.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

VOLKSWAGEN GTI 2.0TFSI DSG+F1 JAK NOWY!!!ROK2012 kolejna łodź podwodna z USA 2014/04/26 19:01 #60877

  • grzesiek84
  • grzesiek84 Avatar
Czyli przebieg by sie zgadzał. Golfa i Hummera widziałem już po reanimacji ale reszta która stała na placu jest po zalaniu więc nie byłbym taki pewien co do tych dwóch łódek. W sumie jeszcze 5-6 aut się suszy więc tym też należałoby się przypatrzeć ale to na bieżąco bo przejeżdzam tamtędy codziennie. Następna fura wyreanimowana to BMW seria 1 ale na razie widziałem mechaniora jak nią śmiga i jest już na polskich blachach WPI.

Zauważyłem też duży zjazd z cen w ogłoszeniach obecnie w golfie o 2tyś a w Hummerze o 4tyś, czyżby brak głupich na amfibie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport