Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Jeśli widziałeś lub wiesz coś na temat danego auta - pisz tutaj.
{getmodule 105}
{getmodule 161}

TEMAT: GOLF VI GTI WVWZZZ1KZAW100216 - Wrocław

GOLF VI GTI WVWZZZ1KZAW100216 - Wrocław 2015/06/08 08:05 #71304

  • Tom Gon
  • Tom Gon Avatar
Byłem widziałem i oglądałem GOLF VI GTI DSG DCC - WVWZZZ1KZAW100216 - Wrocław
Ogłoszenie z Allegro - allegro.pl/golf-6-gti-vi-dsg-dcc-i5399655800.html

Jeśli ktoś szuka GTI w dobrym stanie technicznym - to ten egzemplarz technicznie jest bez zarzutu - Silnik , Skrzynia, Zawieszenia, Hamulce działają perfekcyjnie.

Jednak odnosząc się do wpisu z aukcji 100% bezwypadkowy, 100% bezkolizyjny, to sprzedający zapomniał wspomnieć że samochód miał kilka przygód które skrzętnie odnotował serwis w historii samochodu :

-3 krotnie uszkodzony tylny zderzak
uszkodzona tylna ściana pojazdu
naprawa i malowanie przedniego zderzaka
naprawa i malowanie przedniego prawego błotnika.

Sądząc po ilościach zużytych do napraw materiałów lakierniczych - uszkodzenia nie były wielkie , jednak .... były....

Auto pomimo swojej sprawności technicznej, niestety wymaga włożenia pracy w wygląd zewnętrzny - 3 felgi do regeneracji, co najmniej 7 elementów posiada zadrapania , odpryski , wgiotki - niestety nieprofesjonalnie, prowizorycznie naprawione.
Oczywiście 6 letnie auto ma prawo takie wady posiadać , jednak warto było by wiedzieć przed wyjazdem 500 km po auto.

w historii samochodu przy przebiegu 55 tyś km odnotowano wymianę silnika - również brak tej informacji w aukcji

Generalnie jadąc po to auto należy być świadomym że jest to technicznie świetny egzemplarz, jednak nie należy oczekiwać wymarzonej "igiełki" z zewnątrz.

pozdraVWiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

GOLF VI GTI WVWZZZ1KZAW100216 - Wrocław 2015/06/08 22:22 #71327

  • AutoRaport
  • AutoRaport Avatar
  • Offline
załączam upamiętniający screen tego wydarzenia :D

dzięki za info.

Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport